اخبار

در سه ماهه نخست سال‌جاری

140 مورد تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغالزایی جذب شده است

140 مورد تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغالزایی جذب شده است
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: در سه ماهه نخست سال‌جاری میزان جذب تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی ۱۴۰ مورد بوده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری فارس، محمد محمدی قیداری اظهار کرد: ۲۴ هزار و ۸۱۳ خانوار مددجوی تحت پوشش در استان زنجان از خدمات بهزیستی بهره‌مند می‌شود که تعداد اعضای خانواده‌های مددجویان تحت پوشش بهزیستی ۱۵۶ هزار و ۲۸۳ نفر است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به اینکه تعداد مددجویان دریافت‌کننده کمک هزینه خدمات توانبخشی حمایتی مستمری در استان زنجان را ۷ هزار و ۸۶ نفر است؛ افزود: تعداد مددجویان پشت نوبت دریافت کمک هزینه خدمات توانبخشی حمایتی مستمری ۳ هزار و ۸۸۲ نفر است.

وی تعداد مددجویان اشتغال یافته در سه ماهه نخست سال‌جاری را ۱۴۷ نفر خواند و اضافه کرد: این تعداد در سال گذشته ۷۳۳ نفر بوده است.

محمدی خاطرنشان کرد: در سال‌جاری ۹۵ مؤسسه خیریه در حوزه بهزیستی در استان زنجان فعالیت داشتند که آمار این مؤسسات نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان میزان جذب تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی را در سال گذشته ۵۳۷ مورد اعلام کرد و افزود: این تعداد در سه ماهه نخست سال‌جاری ۱۴۰ مورد بوده است.

وی تعداد مددجویان دارای پرونده اجتماعی استان زنجان در سال گذشته را ۷ هزار و ۸۸ مورد اعلام کرد و افزود: این تعداد در سال‌جاری به ۷ هزار و ۶۰۸ مورد رسیده است.
۴ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید