اخبار

اصل 44 بستر لازم برای توزیع عادلانه ثروت را فراهم می کند

اصل 44 بستر لازم برای توزیع عادلانه ثروت را فراهم می کند
مدیر کل تعاون استان زنجان گفت:با توجه به سهم 25 درصدی بخش تعاون دراقتصاد کشور،تحقق اصل 44 بستر لازم برای توزیع عادلانه ثروت در جامعه را فراهم می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان سید'موسی متوسلین' در همایش  بزرگ تعاون و کارآفرینی با اشاره به نامگذاری دهه چهارم انقلاب با عنوان'دهه عدالت و پیشرفت' افزود:با اجرای منویات مقام معظم رهبری درسال های اول و دوم دهه چهارم زمینه لازم برای تحقق شعا ر جهاد اقتصادی در سالجاری آماده شده است.
وی جهش ایجاد شده برای تشکیل تعاونی ها در این استان را مثبت ارزیابی کرد واظهار داشت :با توجه به اینکه استان زنجان کمتر از یک و نیم درصد جمعیت کل کشور را در خود جای داده است سال گذشته شاهد تشکیل سه درصد تعاونی های کشور در این استان بودیم.
مدیر کل تعاون استان زنجان با تاکید برلزوم حمایت و بستر سازی جهت ایجاد واحدهای تعاونی تصریح کرد: بیش از 50 درصد از سه هزارو 300 تعاونی این استان در پنج سال اخیر ایجاد شده است.
متوسلین پیگیری های انجام شده از سوی این اداره کل ومساعدت مسئولین عالی این استان در راستای اختصاص 25 درصد از تسهیلات بنگاههای زود بازده به بخش تعاون را مطلوب عنوان نمود و یادآور شد:امیدواریم با تحقق این مهم شاهد حضور بیش از پیش تعاونگران در عرصه های مختلف تولید و خدمات باشیم.
وی اعتبارات تخصیص یافته از سوی بانک توسعه تعاون به شرکت های تعاونی را ناکافی دانست و یادآور شد: تعاون مقوله ای فرابخشی بوده که بستر و ظرفیت لازم برای استفاده سایر بخش ها در زمینه اقتصادی، کشاورزی وخدمات جهت اشتغالزایی را فراهم می کند.
 

۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید