اخبار

دولت مکلف به استفاده از کالاهای ایرانی است

دولت مکلف به استفاده از کالاهای ایرانی است
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: پیرو فرمان رهبر معظم انقلاب و نامگذاری سال جاری از سوی معظم له، دولت برای حمایت از تولید داخلی؛ خود را موظف و مکلف به استفاده از کالاهای ایرانی می داند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری ایرنا، امیر سرتیپ امیر حاتمی در بازدید از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی زنجان به خبرنگاران گفت: به دنبال دستور رهبر معظم انقلاب دولت ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی را همچنان با جدیت فعال نگاه داشته است.
وی تاکید کرد: افزون بر آنکه دولت در این حوزه فعال است، بخش خصوصی هم به عنوان صاحب اصلی حوزه تولید در کنار دولت تلاش می کند.
حاتمی اظهار داشت: از سوی دیگر نیروهای مسلح هم خود را در کنار دولت موظف به حمایت از تولید داخلی می داند و هم اکنون در همه فروشگاه های زنجیره ای اتکا از فروش کالاهای خارجی که مشابه آن در داخل تولید می شود خودداری می کند.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: همه تلاش دولت در بخش های مختلف بر حمایت از تولید و رفع موانع پیش روی واحدهای تولیدی است.
این مسئول ادامه داد: در زنجان هم گام های خوبی برای فعال نگاه داشتن واحدهای تولید برداشته شده و درک و فهم قابل قبولی از اهمیت موضوع در میان مسئولان ایجاد شده است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح شنبه از واحد تولیدی ذوب و فولاد نورد اشراق در شهرک صنعتی شماره یک زنجان بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات این واحدها قرار گرفت.

۶ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید