اخبار

تسهیلات بسیج سازندگی هوای تازه در ریه های اشتغال زنجان دمید

تسهیلات بسیج سازندگی هوای تازه در ریه های اشتغال زنجان دمید
بسیج سازندگی سپاه زنجان در راستای توجه به تولید ملی و حماسه اقتصادی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب از سال 92 آستین بالا زد و با پرداخت تسهیلات وارد عرصه تولید و اشتغال شد و پس از پنج سال با اشتغال بیش از پنج هزار نفر هوای تازه ای در ریه های این بخش جریان یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری ایرنا، فعال بودن چرخ های اقتصادی همواره از دغدغه های رهبر فرزانه انقلاب بوده است که با نامگذاری سال 90 به عنوان جهاد اقتصادی، تلاش همه قشرها، نهادها و دستگاه های اجرایی کشور در این خصوص در دستور کار قرار گرفت.

نامگذاری سال ها از این پس نیز با عنوان های مختلف و البته با تاکید بر تولید و اشتغال، حمایت از کالای ایرانی، حماسه اقتصادی و مدیریت جهادی انجام شد.
این نامگذاری ها مسئولان را بر آن داشت تا برای شکوفایی اقتصادی، ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری اقدام کنند که بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان نیز در همین راستا با ارائه 320 میلیارد ریال تسهیلات بانکی و حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی برای بیش از پنج هزار نفر در استان اشتغال ایجاد کرد.

** تا پایان امسال 30 میلیارد ریال تسهیلات برای طرح های اقتصادمقاومتی پرداخت می شود
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون پنج میلیارد ریال تسهیلات با اشتغالزایی 220 نفر برای طرح های اقتصادمقاومتی پرداخت شده است.
فرهاد امندی تاکید کرد: در حال حاضر به منظور افزایش پرداخت تسهیلات برای علاقه مندان به اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی و اشتغال با بانک توسعه تعاون تفاهم نامه ای منعقد شده است.
وی ادامه داد: با اداره کل فنی و حرفه ای استان زنجان نیز تفاهم نامه برای آموزش یک هزار نفر در زمینه مشاغل خانگی، صنایع تبدیلی و صنایع دستی منعقده شده که هم اکنون این دوره ها در حال برگزاری است.
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان خاطرنشان کرد: از همه علاقه مندان برای فعالیت و ایجاد اشتغال در مشاغل خانگی، صنایع دستی، صنایع تبدیلی و امنیت غذایی در بخش کشاورزی اعم از پرورش زنبور عسل، قارچ، ماهی، گیاهان داروئی، دام های سبک(گوسفند و بز) و سنگین(گاو و گوساله) برای پرداخت تسهیلات بانکی و ارائه آموزش های مورد نیاز حمایت می کنیم.

** پرداخت تسهیلات برای طرح های اقتصادمقاومتی اولویت دارد
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان زنجان گفت: تسهیلات برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در اولویت برنامه ها قرار دارد و در اسرع وقت پرداخت می شود.
عبدالرضا خاتمی خاطرنشان کرد: وقتی مجریان و علاقه مندان به اجرای این طرح ها و ایجاد اشتغال تصمیم می گیرند، به پرونده تقاضای تسهیلاتی آنها در کمترین پروسه زمانی رسیدگی می شود.
به گفته وی، کسانی که از سوی بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان برای دریافت تسهیلات به شعب بانک مهر اقتصاد استان معرفی شوند، به معنی تایید طرح های اقتصاد مقاومتی بوده و تسهیلات شامل آنها می شود.

۷ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید