اخبار

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان تاکیدکرد:

مدیران با ایجاد خلاقیت در کارها از بن بست ها خارج شوند

مدیران با ایجاد خلاقیت در کارها از بن بست ها خارج شوند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان نیز در ستاد اقتصاد مقاومتی گفت: مدیران در اجرای کارها و برنامه ها از روش های معمول دوری کنند و خلاقیت به خرج دهند و از بن بست ها خارج شوند.

حجت الاسلام علی خاتمی افزود: مدیران بخش خصوصی و دولتی راه حل خروج از مشکلاتی که ایجاد شده را به شکل مکتوب ارائه کرده و تنها به گزارش ها اکتفا نکنند.

وی یادآور شد: پس از ارائه این گزارش ها، دبیران کارگروه های ذیل ستاد اقتصاد مقاومتی خود را ملزم به پیگیری و اجرای این راهکارها بدانند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: جاده صاف، منافع آماده، امکانات موجود و نیروی انساین کاربلد نیازمند مدیریت چندان نیست و به نتیجه خوب منتج می شود، اما شرایط کنونی از این وضعیت برخوردار نیست.
حجت الاسلام خاتمی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرمودند مذاکره کنید اما کشور را برای این مذاکرات معطل نکنید، انتظار برای به سرانجام رسیدن مذاکرات در شرایطی است که دشمن کار خود را به پیش می برد.
وی تصریح کرد: در برابر چنین افرادی یک راهکار وجود دارد، مدیریت امروز کمیته امداد نیست و در مسئولیت هر شخصی که تخصص ندارد ضمن رعایت و حفظ عزت وی تجدید نظر شود.
حجت الاسلام خاتمی تاکید کرد: شخصی که تخصصی ندارد و به هر دلیلی در پست مدیریت گذاشته شده است، اگر خلاقیت و نوآوری ندارند و برای بهبود اوضاع تلاش نمی کند، باید کنار گذاشته شود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: منشا تکامل بشریت تضاد است، فشارها استعدادها را شکوفا می کند ودر هشت سال جنگ تحمیلی هم بسیاری از استعداد همین مردم شکوفا شد از همین رو هم باید در شرایط کنونی بسیاری از استعدادها رشد کند.

۷ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید