اخبار

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل متبوع :

حل مسائل مربوط به شهرستان ها در محل ادارات تابعه

حل مسائل مربوط به شهرستان ها در محل ادارات تابعه
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل متبوع در بازدید از اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان گفت: سعی داریم مسائل و مشکلات ادارات در محل شهرستان ها حل و فصل شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی  و هیات همراه در اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ایجرود حاضر و به استماع مسائل و مشکلات اداره شهرستان ایجرود پرداختند .

بنیادی با اشاره به فلسفه بازدید از ادارات شهرستان های تابعه به استناد مصوبه جلسه شورای معاونین، به سرپرستی یکی از معاونتها و به همراه نماینده سایر معاونتها در ادارات شهرستان  صورت گیرد عنوان کرد: سعی داریم تاحد امکان موارد مربوط به هر بخش را طی بازدیدهای مستمر بررسی و برای رفع مشکلات موجود پیگیری های لازم را انجام دهیم و به حل مسائلی که نیاز به ارجاع به اداره کل متبوع ندارد،  بپردازیم .

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از زحمات همکاران شهرستان ایجرود تقدیر و تشکر نمود و ضمن تاکید بر صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه های جاری اداره شهرستان ایجرود در شرایط حساس اقتصادی امروزکشور، خواستار سعی در حفظ عملکرد مطلوب از سوی همکاران این مجموعه گردید.

۸ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید