اخبار

جلسه مشترک دهیاران و شورای های اسلامی شهرستان خرم دره

جلسه مشترک دهیاران و شورای های اسلامی شهرستان خرم دره
سرپرست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره از برگزاری جلسه مشترک دهیاران واعضاء شوراهای اسلامی این شهرستان در راستای تشریح برنامه اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حبیب اله مقدم با اشاره به نقش و اهمیت مشارکت دهیاران و اعضاء شورای اسلامی روستاها در اجرای برنامه های توسعه ای، نظارتی و حاکمیتی دستگاههای اجرایی در روستاها، برنامه های اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی را برای اعضاء جلسه تشریح و موضوع اشتغال و سرمایه گذاری را در روستاها و تسهیلات و حمایتهای دولت در قالب اشتغال روستایی،فراگیر، مشاغل خانگی، مشوق های بیمه ای طرح کارورزی را مجددا" یادآوری نمود.

 مقدم از دهیاران و شورای اسلامی روستاها خواست ضمن اطلاع رسانی مکرر به روستائیان و جذب سرمایه گذار در روستاها جلسات هم اندیشی و ترویجی را برگزار و از اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی جهت اعزام کارشناس دعوت نمایند .

 در ادامه جلسه سرپرست اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی شهرستان خرم دره اظهار داشت : مرحله اول انتخاب نمایندگان مجمع عمومی تعاونی سهام عدالت شهرستان خرم دره که12474 سهامدار از روستاهای شهرستان خرم دره عضو دارد در حال برنامه ریزی و انجام می باشد و خواستار همکاری آنها جهت انتخاب نمایندگان اعضاء مذکور در حوزه روستایی گردید .

درپایان مقدم به بحث لزوم عضویت تمامی دهیاران در تعاونی دهیاران شهرستان اشاره کرد وگفت : در حال حاضر تعداد 7 دهیاری در تعاونی دهیاران عضو می باشند وخواستار عضویت سریع کلیه دهیاران با هماهنگی اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در تعاونی مذکور شد.    

 

۹ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید