اخبار

در جلسه ارزیابی فضای عمومی دستگاه های تابعه وزارت متبوع عنوان شد:

شناسایی تهدیدها و فرصت ها و ایجاد هم افزایی سازمانهای تابعه

شناسایی تهدیدها و فرصت ها و ایجاد هم افزایی سازمانهای تابعه
مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان هدف از ارزیابی فضای عمومی دستگاه های تابعه وزارت متبوع را شناسایی تهدیدها و فرصت ها عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد جعفر روحانی افزود: ارزیابی میدانی فضای عمومی استان‌ها با دستور مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه به منظور ارتقا سطح تعاملات و همکاری سازمانهای تابعه در استان ها، ایجاد هم افزایی، تشریک مساعی، ایجاد وحدت رویه و یکپارچگی در فعالیت ها و انسجام بخشی سازمانهای تابعه صورت می گیرد.
روحانی در خصوص برگزاری جلسه توجیهی ارزیابی فضای عمومی دستگاه های تابعه وزارت متبوع که در محل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تشکیل شد گفت: این جلسه در 4محور اصلی سلامت اداری، حقوق شهروندی، ارتباطات سازمانی شایستگی مدیریتی و شورای هماهنگی با هدف آشنایی با نحوه اجرا، مستندسازی و کسب امتیاز حداکثری تشکیل گردیده است.
وی همچنین افزود: 17 شهریورماه بازرسین به منظور ارزیابی شاخص های مشترک واحدهای اجرایی در استان زنجان حضورخواهند یافت که طبق سنوات گذشته پس از انجام بازرسی، نتایج و رتبه ها اعلام می شود.
وی بیان داشت: ارزیابی انجام شده ازابتدای سال ١٣٩٥ تا پایان آن سال دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت متبوع در استان‌ها را شامل می‌شود که در راستای اصلاح و رفع مشکلات و ارائه راهکارهای کاربردی و تصمیم سازی‌های مفید انجام می‌پذیرد.

مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل متبوع اظهار داشت: به گزارش شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ارزیابی میدانی فضای عمومی رتبه بیستم را در سطح کشور کسب کرده است که متاسفانه از سطح متوسط، پایین تر است.

روحانی در پایان خاطرنشان کرد: از آن حیث که تک تک دستگاه‌های عضو این شورا ( اداره کل تامین اجتماعی - آموزش فنی و حرفه ای - بهزیستی - مدیریت درمان تامین اجتماعی - بانک رفاه کارگران - بانک توسعه تعاون - صندوق کارآفرینی امید - صندوق بازنشستگی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر) در کسب امتیازهای استانی تاثیر گذار هستند امیدواریم با عملکرد خوب و تلاش هریک از این ادارات کل در تمام شاخص ها امتیازلازم را کسب کنیم و جزء استانهای برتر در ارزیابی سال 96 باشیم.
۱۳ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید