اخبار

کودکان مهدهای کودک پوشش بیمه‌ای حوادث دارند

کودکان مهدهای کودک پوشش بیمه‌ای حوادث دارند
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان گفت: انعقاد قرارداد بیمه حوادث و مسؤولیت مدنی برای ارائه خدمت به کودکان در مواقع بروز حوادث احتمالی از تعهدات و ضروریات فعالیت مهدهای کودک است.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه مبلغ دیه برای ماه‌های عادی و حرام در قرارداد بیمه لحاظ می‌شود؛ اظهار کرد: همه نیروهای انسانی فعال در مهدهای کودک زیر پوشش بیمه مسؤولیت کارفرما قرار گرفته و کودکان بیمه شده هر مهد کودک حداقل باید با ظرفیت درج شده در پروانه فعالیت مهد کودک مطابقت داشته باشد.

سلمان حسینی با اشاره به نگهداری و استفاده از خدمات آموزشی؛ 5 هزار و 844 کودک در مهدهای کودک یادآور شد: در مورد جبران خسارات احتمالی در زمان بروز حوادث غیرمترقبه نظیر آتش سوزی، انفجار، زلزله و.. ساختمان مهد کودک نیز در قابل حوادث بیمه می‌شود.

وی تصریح کرد: همه مهدهای کودک ملزم به داشتن بیمه نامه حوادث و مسؤولیت هستند و طبق روال سالهای گذشته همه مدیران مهدهای کودک با در نظر گرفتن صرفه و صلاح کودکان، والدین نسبت به بیمه حوادث و مسؤولیت مهدهای کودک اقدام کنند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان ادامه داد: همه مهدهای کودک ملزم به داشتن بیمه‌نامه حوادث و مسؤولیت هستند و در نظارت‌ها و بازدید کارشناسان از مهدهای کودک داشتن بیمه‌نامه حوادث و مسؤولیت و ارائه آن به کارشناسان ضروری است.

حسینی خاطر نشان کرد: در انتخاب شرکت بیمه‌ای طرف قرارداد هیچگونه الزامی از سوی بهزیستی استانها و یا کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک استان وجود ندارد.

وی گفت: تعداد 165 باب مهد کودک شهری و روستائی، تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان زنجان فعالیت می‌کند.
۲۲ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید