اخبار

پرداخت حق الزحمه تشویقی کارگزارن صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

پرداخت حق الزحمه تشویقی کارگزارن صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر عنوان کرد: حق الزحمه تشویقی کارگزاران جهت جذب بیمه شدگان جوان در سطح یک درآمدی ابلاغ شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایردر پنجمین اجلاس سراسری  مدیران صندوق ماهنشان با بیان اینکه همه تلاش ما رفع اختلاف طبقاتی و کاستن فاصله طبقات شهری و روستایی است تا روستائیان نیازی به مهاجرت به شهرها احساس نکنند گفت: گسترش بیمه‌های اجتماعی روستائیان کمک مهمی برای تحقق این هدف است.

واعظ مهدوی خدمات و حمایت‌های دولتی برای بیمه روستائیان را چهار مورد برشمرد و گفت: خدمات بازنشستگی، ازکارافتادگی، فوت و درمان از مهم‌ترین خدمات بیمه‌ای دولتی است که سه‌تای نخست به عهده صندوق ماست و درمان نیز به عهده صندوق بیمه سلامت.

وی گفت: در راستای اجرای مصوبه بند 8 هیأت مدیره صندوق ، حق الزحمه تشویقی جذب بیمه شده جدید در سطح   درآمدی یک و یا جذب افراد کمتر از 30 سال سن برابر 2/5 درصد حق بیمه وصولی تعیین شده است . با احتساب حق الزحمه تشویقی ، پرداخت حق الزحمه کارگزاران 7/5 درصد حق بیمه وصولی خواهد بود.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر افزود:همچنین در صورتی که افراد کمتر از 30 سال سن در سطح درآمدی یک به عضویت صندوق درآیند 4/5 درصد حق بیمه وصولی به عنوان حق بیمه تشویقی لحاظ گردید و در مجموع 9/5 درصد حق بیمه به کارگزار حق الزحمه پرداخت می شود.

۲۵ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید