اخبار

نشست مشترک فرمانداران، دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل استان

نشست مشترک فرمانداران، دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل استان
مدیرکل دفترهماهنگی امور اقتصادی استانداری تاکید کرد: بانک ها بر اساس طرحهای ارسالی از کمیته های فنی اقدام نمایند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،محمدرضا آبی پور در نشست مشترک فرمانداران، دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل استان که در محل اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تشکیل گردید گفت: در اجرای تصمیمات متخذه در کارگروه نظارت بر منابع بانکی و تسهیلات تکلیفی آخرین وضعیت طرحهای ارسالی به بانکهای عامل بررسی و پیگیری مسایل و مشکلات در دستور کار است.

آبی پور تاکیدکرد: باتوجه به اصلاحیه دستور العمل اشتغال روستایی بانک صرفا" بر اساس طرحهای ارسالی از کمیته های فنی اقدام نموده و رعایت سهمیه های بخشی توسط کارگروه اشتغال استان صورت پذیرد.

وی همچنین مطرح کرد: الزام در تعیین تکلیف طرحهای نزد بانک در خصوص هریک از طرحهایی که در حال تکمیل مدارک می باشند سبب تعیین فرجه های مناسب زمانی گردید.

در این نشست طبق گزارشات ارائه شده در مجموع 75 طرح با ارقام بالای 2500 میلیون ریال با رقم ریالی 679 میلیارد ریال ( شامل 2طرح از شهرستان ابهر ، 11 طرح از شهرستان ایجرود ، 13 طرح از شهرستان خدابنده ، 7طرح از شهرستان خرمدره ، 14 طرح از شهرستان زنجان ، 4 طرح از شهرستان سلطانیه ، 20 طرح از شهرستان طارم ، و 4 طرح از شهرستان ماهنشان )  و نیز کلیه طرحهای با ارقام کمتر از 2500 میلیون ریال ( 465 طرح با رقم ریالی 217 میلیارد ریال  ) مورد بررسی قرار گرفت.

۲۵ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید