اخبار

دوره آموزشی مدیریت خشم ویژه مقرری بگیران بیمه بیکاری

دوره آموزشی مدیریت خشم ویژه مقرری بگیران بیمه بیکاری
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از برگزاری دوره آموزشی مدیریت خشم ویژه مقرری بگیران بیمه بیکاری در یک مرحله با لزوم ارتقاء سطح آگاهی مقرری بگیران بیمه بیکاری و کاهش رفتار های کنترل نشده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی ضمن بیان اهمیت کنترل و مدیریت خشم عنوان کرد: کسانی که در مهار کردن خشم قوی نیستند، استرس بیشتری را هم تحمل می ‌کنند و این دوره می تواند در بهبود روابط اجتماعی و خانوادگی و همچنین مدیریت خشم ها در حوادث و سوانح بخصوص در بحرانها موثر باشد.       
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: هدف از برگزاری دوره مدیریت خشم آشنایی مقرری بگیران  با روشهای مقابله و کاهش اثرات خشم و فشار روانی بر زندگی فردی واجتماعی می باشد.

بنیادی ادامه داد: دراین دوره راهکار های کوتاه مدت و بلند مدت مقابله با خشم جهت شرکت کنندگان ارائه شد.

وی اظهار داشت: مدیریت زمان به عنوان یک راهکار مفید و موثر در کاهش اثرات روانی و چگونگی برنامه ریزی موثر برای کلیه آحاد جامعه تبیین گردیده است.

شایان ذکر است دوره آموزشی مقابله با خشم در راستای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و با هماهنگی مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان وفرماندهی محترم نیروی انتظامی استان بصورت مشترک و با حضور کارشناسان و مدعوین در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزارگردید.          

 

 

۲۷ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید