اخبار

115 میلیارد ریال از بدهی کارفرمایان در زنجان بخشیده شد

115 میلیارد ریال از بدهی کارفرمایان در زنجان بخشیده شد
مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: با اجرای بخشودگی جرائم در این استان امسال 115 میلیارد ریال از بدهی کارفرمایان این استان بخشیده و مابقی بدهی نیز تقسیط شد.
مسعود علیاری افزود: سال گذشته با کمک به بخش صنعت حدود 153 میلیارد ریال از جرائم بیمه ای کارفرمایان بخشیده و 300 میلیارد ریال نیز که اصل حق بیمه بود، تقسیط شد.
وی یادآوری کرد: امسال نزدیک به 700 کارفرما در این طرح با توجه به محدودیت زمانی شرکت کردند که این کار در راستای خدمات رسانی بهتر به گروه های هدف بوده است.
وی بیان کرد: این کار در راستای فرامین رهبری مبنی بر اجرای سیاست های حمایت از تولید داخلی طی سال جاری و بصورت داوطلبانه از تاریخ 10 اردیبهشت به مدت 2 ماه در این استان انجام شد.
این مسئول ادامه داد: این در حالی است پارسال یک هزار و 95 کارگاه تولیدی با بدهی حدود 458 میلیارد ریال در استان توانستند از بخشودگی جرائم تامین اجتماعی استفاده کنند.
علیاری افزود: این در حالی است استفاده واحدهای تولیدی استان در سال گذشته از بخشودگی جرائم به افزایش بیمه شدگان اجباری منجر شد و این استان از جمله استان های موفق در سطح کشور بود که توانست از بخشنامه ابلاغی بیشترین بهره برداری را به نسبت میزان بدهی که قابل مقایسه با کلانشهرها نیست بهره برداری کند.
وی خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات مهم این اداره کل اجرای بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب در سال جاری با وجود تنگناها و مشکلات مالی سازمان تامین اجتماعی است که تا کنون اثر گذاری مناسبی داشته است
۲۸ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید