اخبار

سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبر داد؛

برگزاری برنامه های مختلف اجرایی، تفریحی و خبری در هفته تعاون

برگزاری برنامه های مختلف اجرایی، تفریحی و خبری در هفته تعاون
سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اظهار داشت: هفته تعاون از 10 شهریور ماه سال جاری آغاز و تا 16 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.


علی پاکمنش به برگزاری برنامه‌های مختلف در این هفته اشاره کرد و گفت: در این هفته برنامه‌های متنوع و مختلفی داریم که از جمله آن‌ها می‌توان به برپایی ایستگاه تعاون با برگزاری مسابقه و توزیع بروشور و برنامه‌های تفریحی در پارک ملت و مجموعه تفریحی ائل داغی، راه اندازی اتوبوس تعاون در داخل شهر در مسیرهای مختلف، چاپ بنر، پوستر و بروشور و کتابچه‌های ترویجی اشاره کرد.
پاکمنش در ادامه ضمن اشاره به برنامه‌های اجرایی و نشست‌های خبری در این هفته افزود: افتتاح طرح‌های تعاونی، نشست خبری و حضور در برنامه‌های صدا و سیما، سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه، دیدار تعاونگران با امام جمعه و استاندار، دیدار تعاونگران از مرکز سالمندان و کودکان یتیم، از دیگران برنامه‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این هفته خواهد بود.
سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان همچنین به زمان برگزاری سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان اشاره کرد و گفت: سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان با حضور استاندار، مقامات و مسئولان کشوری و استانی، اقشار مختلف جامعه تعاونگران و اقشار مختلف جامعه 11 شهریورماه ساعت 10 صبح لغایت 12 ظهر برگزار می‌شود.
وی اظهار داشت: در این جشنواره  از ۱۹ شرکت تعاونی برتر استانی و ۱۰ تعاونی نمونه از شهرستان ها و پیشکسوتان تعاون در این جشنواره با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره و جوایز ویژه تجلیل خواهد شد
 
پاک منش افزود: در سال جاری ۳۶۶ شرکت تعاونی در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر شرکت و رقابت کردن و ۱۹ تعاونی برگزیده شد. و استان زنجان از لحاظ ثبت نام نسبت به تعداد تعاونی های فعال رتبه سوم را در کشور به دست آورد
سرپرست مدیریت امور تعاون افزود:
 در سال جاری ۸ شرکت تعاونی نیز کاندیدای شرکت در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر در سطح ملی شدند که نتایج آن به زودی اعلام خواهد شد.
پاک منش در پایان بیان داشت:
در سال جاری برای  اولین بار  سفیران تعاون از استان ها انتخاب شده و در جشنواره تعاونی های برتر معرفی خواهند شد که از استان زنجان نیز مدیرعامل شرکت تعاونی دارو سازان استان به عنوان اولین سفیر تعاون استان زنجان انتخاب شده و کارت ویژه سفیر تعاون رو دریافت خواهد کرد و به عنوان سخنگوی تعاونگران استان در مجامع و جلسات حضور پیدا خواهد کرد
۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید