اخبار

کارآفرینی و خوداشتغالی جایگزین پشت میز نشینی و مدرک گرایی

کارآفرینی و خوداشتغالی  جایگزین پشت میز نشینی و مدرک گرایی
مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: جایگزینی فرهنگ کارآفرینی و خوداشتغالی به جای پشت میز نشینی و مدرک گرایی در راستای اصلاح فرهنگ کار از وظایف اساسی مراکز مشاوره کارآفرینی است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،  محمدرضا یوسفی در خصوص جایگاه مراکز مشاوره کارآفرینی در جامعه و به نقش مهم آنان در پیش برد ماموریت ها و اهداف وزارت متبوع و تغییر فرهنگ کار اشاره نمود و افزود: جایگزینی فرهنگ کارآفرینی و خوداشتغالی به جای پشت میز نشینی و مدرک گرایی درراستای تغییر و اصلاح فرهنگ کار از وظایف اساسی و ضروری این کمیته و مدیران مراکز مشاوره اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی استان می باشد.

محمدرضا یوسفی همچنین اظهارداشت: مجوز تعداد 11 مرکز مشاوره فعال در استان صادر شده است و درخواست صدور مجوز از سوی افراد فرهیخته، اساتید دانشگاه و مدیران  بسیار کارآمد برای تشکیل مرکز مشاوره کارآفرینی مایه ی مباهات است.

 دراین جلسه جعفری مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل متبوع در خصوص درخواست جهاد دانشگاهی زنجان و تحلیل گران صنعت ، شرایط اعطای مجوز شتابدهندگی و فضای کاری مشترک ، رتبه بندی مراکز مشاوره بر اساس عملکرد فصلی آنان و همچنین از تصمیم حوزه مدیریت کارآفرینی و اشتغال این مجموعه در خصوص تشکیل انجمن صنفی برای مراکز مشاوره کارآفرینی استان خبر داد..

 

۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید