اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

هفته دولت و روز کارمندگرامی باد

هفته دولت و روز کارمندگرامی باد
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند پیام تبریکی صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی طی پیامی هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

هفته اول شهریورماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام "رجایی" و "باهنر" مزین و هفته دولت نامگذاری شده فرصتی برای سرمشق قرار دادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است.

هفته دولت، هفته تجدید پیوند مردم با دولت است و امیدواریم در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سال" حمایت از کالای ایرانی" نامگذاری شده است، تمام مسئولان و مدیران با تاسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت و منش آنان، در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با محوریت شعار امسال، گام بردارند.

هفته دولت فرصت مغتنمی است تا در کنار تقدیر از تلاش‌های دولتمردان ، مسئولان و مدیران، زحمات بی‌دریغ کارمندان نیز گرامی داشته شود. و اینجانب بر خود فرض میدانم از کارمندان مسئول و وظیفه شناسی که با بهره گیری از تخصص و تعهد، احترام و اکرام به ارباب رجوع با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه در مسیر تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران گام برمی‌دارند، قدردانی نمایم.

 

من ا... توفیق

محمدرضا یوسفی

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید