اخبار

اخبار کوتاه حوزه روابط کار

اخبار کوتاه حوزه روابط کار
مدیر روابط کار از تشکیل 5جلسه کاری در مرداد خبرداد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، هومن امیدوار گفت: جلسه تعیین سمت اعضاء اصلی شورای اسلامی کار شرکت پارس نخ در شهرستان ابهر پس از سپری شدن مهلت اعتراض انجام و اعتابارنامه اعضاء برای مدت دوسال صادر و به شرکت صدرالاشاره ابلاغ گردید. 

وی افزود: در شرکت کیمیا الکل زنجان شهرستان ابهر شورای اسلامی کار تأسیس و انتخابات با حضور دوسوم از مجموع کارکنان شرکت برگزار و اعضاء اصلی شورای شرکت معرفی گردیدند و اعتابارنامه اعضاء برای مدت دوسال صادر و به شرکت صدرالاشاره ابلاغ گردید. 

امیدوار همچنین از برگزاری جلسه تجدید انتخابات شورای اسلامی کار شرکت سیمان زنجان در شهرستان خدابنده  با رعایت حد نصابهای لازم و تعیین سمت اعضاء اصلی خبر داد و افزود: اعتبارنامه اعضاء برای مدت دوسال صادر و به شرکت صدرالاشاره ابلاغ گردید.

مدیر روابط کا با اشاره به تاسیس نماینده کارگران مطابق با آیین نامه مربوطه با رعایت حد نصابهای لازم در شرکتهای تولید و توسعه سرب و روی ایرانیان و ذوب گران رنگین فلز در شهرستان ایجرود گفت: پس از سپری شدن مهلت اعتراض، اعتبارنامه اعضاء اصلی و علی البدل برای مدت سه سال صادر و به شرکت صدرالاشاره ابلاغ گردید. 

۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید