اخبار

کمیته بررسی مشکلات تعاونی های تأمین نیاز مصرف کنندگان

کمیته بررسی مشکلات تعاونی های تأمین نیاز مصرف کنندگان
سرپرست مدیریت امور تعاون بر احیا و فعال نمودن تعاونی های مصرف تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علی پاک منش در اولین جلسه کمیته ویژه بررسی مشکلات تعاونی های تأمین نیاز مصرف کنندگان و تقویت همکاری های مشترک،بیان داشت: در صدد رفع موانع و مشکلات موجود مرتبط با سایر دستگاه های اجرایی استان از جمله سازمان جهاد کشاورزی، سازمان امور مالیاتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت هستیم.     

پاک منش عنوان کرد: در شرایط کنونی جامعه، بهترین و مهمترین بستر برای حل مشکلات اقتصادی جامعه ، اقتصاد تعاونی است و پیگیری و تحقق اهداف تعاون و مشکلات تعاونی های مصرف با ایجاد همدلی بین تعاونی ها امکان پذیر خواهد شد.

 وی همچنین بر ایجاد تحول در مدیریت تعاونی ها و استفاده از شیوه های نوین در راستای احیا و تقویت تعاونی های مصرف تأکید کرد.

پاک منش با بیان این که مسائل و مشکلات تعاونی های مصرف توسط اداره کل از طریق کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان و کارگروه اشتغال استان قابل پیگیری است ادامه داد: به منظور تقویت و همدلی بین تعاونی های مصرف و ایجاد وحدت رویه ، دفتر هماهنگی تعاونی های مصرف استان  با مشارکت تعاونی های مصرف در محل شعبه اجرایی اتحادیه تعاونی های مصرف فرهنگیان کشور در زنجان تاسیس و راه اندازی خواهد شد.

وی درادامه این موضوع را مطرح کرد که: سعی داریم در راستای توسعه بازار و فروش تعاونی مصرف استان و ارتقا توان رقابتی آنها با بخش خصوصی، برند واحد و تابلوهای هم شکلی را  برای تعاونی های مصرف  توسط اداره توسعه تعاون اداره کل متبوع باهمکاری دفتر هماهنگی تعاونی های مصرف و همکاری اتحادیه های مربوطه،  طراحی و با  نام تعاونی مربوطه به صورت ریز در پایین تابلو ، در سردرب شرکت ها درج نماییم.

پاک منش در همین زمینه ادامه داد: پس از طراحی برند،جهت راه اندازی سایت  فروشگاه اینترنتی با نام برند طراحی شده برای عرضه و فروش اینترنتی و آنلاین محصولات تعاونی های مصرف  اقدام خواهیم کرد.

سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در پایان مطرح کرد: جهت ایجاد تعاملات شبکه ای بین تعاونی ها و در جهت فروش محصولات تعاونی های تولیدی از طریق تعاونی های مصرف و ایجاد همکاری های لازم بین تعاونی تولیدی و توزیعی، گردهمایی و همایشی با حضور تعاونی های تولیدی و توزیعی(مصرف) از طریق اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با همکاری دفتر هماهنگی تعاونی های مصرف برگزار خواهد شد.

 

 

۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید