اخبار

در پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان:

تعاون یکی از مهمترین بخش های سه گانه نظام اقتصادی جمهوری اسلامی است

تعاون یکی از مهمترین بخش های سه گانه نظام اقتصادی جمهوری اسلامی است
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در آستانه هفته تعاون با گرامیداشت این هفته، پیام تبریکی به شرح زیر، خطاب به تعاونگران صادر کرد:

طَلَبُ التَّعاوُنِ عَلى إقامَةِ الحَقِّ دِیانَةٌ و أمانَةٌ : درخواست همکارى براى برپا کردن حق ، نشانه دیانت و امانتدارى است.( امام علی علیه السلام)

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی با بیان اینکه 13 شهریور روز تعاون، احیاگر ارزش هایی همچون همبستگی و مشارکت اجتماعی است، افزود: تلاش های تعاونگران متکی بر معنویاتی است که موجبات همبستگی عمیق میان مردم را فراهم می سازد.

وی خاطرنشان کرد: تعاونی ها از بعد اقتصادی به عدالت، ازنظر سیاسی به آزادی و از دیدگاه فرهنگی به ارزش های اخلاقی و دینی توجه دارند. تعاون در مهمترین اصل قانون اساسی( اصل 44) صراحتا یکی از بخش های سه گانه نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران معرفی شده است.

یوسفی در بخش دیگری از پیام خودنوشت: تعاونی ها مبشر آزادی و برابری هستند. در مکتب تعاون انتخاب راه نیکو برای زندگی بهتر بر عهده افراد است. همه مختارند با توجه به حقوق همنوعان خود، روش های مطلوب را پیش بگیرند و بر رونق و اعتلای کار و زندگی شان بیفزایند و به باروری لیاقت و کسب شخصیت و اعتبار و مقام شایسته و لایق خویش نائل شوند.

گفت: اینجانب روز تعاون و شروع هفته تعاون را به تمامی تعاونگران میهن اسلامی به وی‍ژه فعالان این عرصه در استان زنجان، تبریک و تهنیت می گویم و توفیقات روزافزون تمامی کارگزاران صدیق را در پیشبرد اهداف و آرمان های انسانی از خداوند سبحان مسئلت می کنم.

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید