اخبار

۱۸ تعاونی برتر استان زنجان تجلیل شدند

۱۸ تعاونی برتر استان زنجان تجلیل شدند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر از ۱۸ تعاونی برتر استان زنجان تجلیل شد.
  

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری شبستان، محمدرضا یوسفی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  در آیین تجلیل از تعاونی‌های برتر استان زنجان اظهار کرد: همزمان با هفته تعاون 9 طرح تعاونی افتتاح شد.

 

وی با یادآوری اینکه طرح های افتتاح شده در گرایش‌های صنعتی، کشاورزی و خدماتی با 63 نفر عضو فعال است، ادامه داد: این طرح ها با سرمایه‌گذاری بالغ بر 67 میلیارد و 350 میلیون ریال و اشتغالزایی 125 نفر اجرا می شود و بیش از 8 میلیارد و 150 میلیون ریال تسهیلات بانکی پرداخت شده است.

 

این مقام مسوول با یادآوری مراحل ثبت نام تعاونی ها در سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های استان افزود: 366 اتحادیه و شرکت تعاونی استان در سامانه ثبت نام کرده بودند که نسبت به سال گذشته 168 درصد رشد داشت.

 

یوسفی همچنین با اشاره به اینکه در این مراسم از 18 تعاونی برتر تجلیل گردید، گفت: استان زنجان در میزان ثبت نام تعاونی‌ها در این جشنواره رتبه سوم کشوری را کسب کرده است.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ادامه داد: به دلیل اینکه پنج شهرستان استان فاقد شرکت تعاونی برتر استانی بودند که در راستای رعایت عدالت و قدردانی و تجلیل از شرکت‌های تعاونی این شهرستان‌ها نیز از هرکدام از شهرستان‌ها به انتخاب رئیس اداره متبوع هر شهرستان؛ یک تعاونی نمونه انتخاب و در این جشنواره از آنها نیز تجلیل می‌شود.

 

وی با اشاره به اجرای دوره های آموزشی به مدت 30 هزار نفر ساعت برای تعاونگران افزود: مهمترین مشکل در بخش تعاون این استان، بی‌بهره ماندن تعاونگران از آموزش‌های مربوط است.

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید