اخبار

در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر :

سفیر تعاون انتخاب شد

سفیر تعاون انتخاب شد
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از انتخاب سفیر تعاون از میان شرکت های تعاونی برتر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ادراه کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، محمدرضا یوسفی در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر با اعلام انتخاب دکتر آیت اللهی مدیرعامل تعاونی داروسازان زنجان به عنوان سفیر تعاون افزود: دکتر آیت اللهی  با دریافت کارت سفیر تعاون با امضای معاونت امور تعاون وزارت متبوع از این پس به عنوان سخنگوی بخش تعاون استان در جلسات و کارگروه ها شرکت کرده و در ملاقات با مقامات کشوری و استانی نیز الویت ویژه خواهد داشت.

یوسفی در ادامه اظهار کرد: امسال۳۶۶ اتحادیه و شرکت تعاونی استان در سامانه مربوط به جشنواره شرکت کردند که این رقم معادل ۳۳ درصد از تعاونی‌های استان است و شرکت آنها در جشنواره نسبت به سال گذشته ۱۶۸ درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به اینکه ۱۸ تعاونی عنوان برترین‌های این حوزه معرفی شدند ابراز کرد: پنج تعاونی نمونه نیز مورد تجلیل قرار گرفتند ضمن اینکه از میان تعاونی‌های برتر سفیر تعاون انتخاب شد تا با شرکت در جلسات و کارگروه‌ها خواسته‌های این قشر را با مسئولان در میان بگذارد.

وی با اشاره به اینکه ۳۰۰ سفالگر به شکل خانگی در استان زنجان فعال هستند عنوان کرد: تعاونی سفالگران را تشکیل دادیم تا با توجه به مهارت و توانایی که در این عرصه وجود دارد امکان اتصال آنها به بازار فراهم شده و مسائل مربوط به این حوزه ساماندهی شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به تشکیل تعاونی تولیدکنندگان مس در جهت حمایت و برندسازی این صنعت اشاره کرد و گفت: تعاونی تلاشگران کفش هیدج از دیگر تعاونی هایی است که در راستای حمایت از کالاهای داخلی و پشتیبانی از مشاغل خانگی ایجاد شده است.

۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید