اخبار

دیدار جمعی ازتعاونگران زنجان با نماینده ولی فقیه در استان

دیدار جمعی ازتعاونگران زنجان با نماینده ولی فقیه در استان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: به مناسبت هفته تعاون تعدادی از تعاونگران زنجان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در آغاز این دیدار مدیرکل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به برگزاری سیزدهمین جشنواره تعاونگران استان زنجان گفت: امسال 33 درصد کل تعاونی‌های فعال استان به تعداد  366 اتحادیه و شرکت تعاونی استان در سامانه سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان زنجان ثبت نام کرده بودند که نسبت به سال گذشته 168 درصد رشد داشت. 

محمدرضا یوسفی با اشاره به اینکه استان زنجان در میزان ثبت نام تعاونی‌ها در  سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر رتبه سوم کشوری را به دست آورده است؛ که طبق برنامه امسال از 18 تعاونی تجلیل می‌شود.

وی با اشاره به ایجاد یک هزار و 262 فرصت شغلی از محل اجرای این طرح افزود: این طرح با سرمایه ثبتی بالغ بر 15 میلیارد ریال تشکیل و فعال‌سازی شده است.

دبیر اتاق تعاون استان زنجان نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت فعالیت تعاونی‌های استان گفت: برخی از ظرفیت‌ها در استان است که به خوبی از آن استفاده نشود؛ در صورتی که با استفاده از آن می‌توان یک ظرفیت مهم سرمایه‌ای برای استان ایجاد کرد

۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید