اخبار

به مناسبت هفته تعاون انجام شد:

اجرای برنامه تور ترویجی تعاون در شهرستان طارم

اجرای برنامه تور ترویجی تعاون در شهرستان طارم
رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم از اجرای برنامه تور ترویجی تعاون طی هفته تعاون خبرداد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،محمدحسن حسینی افزود: این برنامه با حضور تعدادی ازاعضاء خانواده تعاونگران شهرستان طارم در راستای تحقق شعار سال (حمایت از کالای ایرانی)به جهت تاثیر این مهم، درزمینه تبلیغ مصرف محصولات تولیدی دراین شهرستان انجام گرفت.

حسینی هدف از برگزاری تور ترویجی را آشنایی حاضران بانحوه فعالیت تعاونی ها  و استفاده از توانمندی های فعالان این مجموعه که در قالب تعاونی و تحت عنوان فعالیت اقتصادی ایجاد اشتغال پایدار نموده اند.

وی با تاکید بر این که برای عملیاتی نمودن شعار سال (حمایت از کالای ایرانی) باید تلاش نماییم گفت: بایستی محصولات تولیدی شهرستان خود را بشناسیم و در کنار کالاهای مشابه از کالاهای تولیدی شهرستان خود علی الخصوص تولیدات تعاونی های شهرستان استفاده کنیم چرا که توسعه اشتغال در شهرستان و افزایش سطح توسعه در گرو فعالیت های این چنینی است.

وی با بیان  اینکه  تعدادی از افرادی که سرمایه های اندکی دارند وبرای اینکه فعالیتی بزرگ را بیاندازند سرمایه کافی ندارند افزود: سرمایه های خرد این افراد در کنار هم می تواند برای راه اندازی فعالیت های تولیدی به شکل تجمیع یافته در قالب تعاونی و بنگاه اقتصادی درآمد زا،  برای افراد عضو ایجاد منبع درآمد کند.

 در ادامه بازدید آقای امینی مدیر عامل شکت تعاونی کشت و صنعت سبزدانه به فعالیت های تعاونی و نحوه بازار یابی تعاونی توضیحاتی ارائه نمود.

۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید