اخبار

افتتاح 583 واحد مسکن مهر زنجان

افتتاح 583 واحد مسکن مهر زنجان
مدیرعاملشرکت تعاونی مسکن مهر زنجان گفت: با حضور مسئولان کشوری 583 واحد مسکن مهر در آینده نزدیک در زنجان افتتاح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان اکبر طاهری  اظهار داشت: پروژه‌‌های 285 واحدی 22 بهمن، 112 واحدی قطعه 2 گلشهر کاظمیه و 186 واحدی پونک مسکن مهر زنجان به زودی با حضور مسئولان کشوری تحویل مردم می‌شود.
وی با بیان اینکه قبل از افتتاح رسمی این پروژه‌ها 112 واحدی قطعه 2 گلشهر کاظمیه و 186 واحدی پونک در اختیار مردم قرار گرفته است، افزود: این واحدها به زودی به صورت رسمی افتتاح می‌شوند.
مدیرعامل مسکن مهر زنجان تصریح کرد: با همت استاندار و همدلی مسئولان زنجان امکاناتی فراهم شده است تا همه افراد واجد شرایط در زنجان که فاقد مسکن هستند مسکن‌دار شوند.
وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی مطلوبی برای خانه دار شدن مردم در استان شده است، یادآور شد: همه افرادی که در دی و بهمن ماه سال گذشته برای دریافت مسکن مهر ثبت‌نام کرده‌اند امسال خانه‌دار می‌شوند و جشن خانه‌دار شدن در استان بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.
طاهری از خانه‌دار شدن افرادی که دیرتر ثبت نام کرده‌اند نیز خبر داد و گفت: افراد واجد شرایطی که امسال برای دریافت مسکن مهر اقدام کرده‌اند اواخر سال آینده خانه‌دار می‌شوند.
وی بیان کرد: استان زنجان تنها استانی که در این امر با مشارکت مردم و مسئولان جشن خانه‌دار شدن را برگزار می‌کند و همواره در این زمینه پیشرو بوده است.
مدیرعامل مسکن مهر زنجان تصریح کرد: مسکن مهر انقلابی در صنعت ساخت و ساز کشور محسوب می‌شود که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل واگذاری به بخش خصوصی اغلب مردم مستاجر بودند اما با تدابیر لازم و در راستای خانه‌دار شدن همه مردم مسکن مهر به عنوان پروژه‌ای مهم فاصله بین تقاضا و مصرف را به صفر رساند و زمینه مسکن دار شدن مردم را پدید آورده است.
وی با بیان اینکه با خانه‌دار شدن مردم این پروژه متوقف نمی‌شود، یادآورشد: برنامه‌ریزی برای سال‌های آینده و با رویکرد صنعتی‌سازی و تکنولوژی نوین ساخت مسکن مهر ادامه می‌یابد.
 

۱۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید