اخبار

نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان:

تخصص و توانایی لازمه ورود افراد به تعاونی ها

تخصص و توانایی لازمه ورود افراد به تعاونی ها
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در دیدار با تعاونگران استان بیان داشت: تخصص و توانایی برای ورود افراد به تعاونی ها لحاظ شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، آیت الله شیخ علی خاتمی در این نشست صمیمی ضمن گرامیداشت هفته تعاون و تبریک به فعالان این عرصه بر ضرورت گذراندن دوره های آموزشی برای افرادی که وارد تعاونی می شوند تاکید نمود و افزود: باید تخصص و توانایی برای ورود افراد به تعاونی ها لحاظ شود.

آیت الله خاتمی اظهار داشت:  آموزش در شرکت های تعاونی جهت نیل به اهداف عالی تعاون نقش سازنده و زیر بنایی دارد.

وی بااشاره به این که مطالعه و تحقیق در مورد مسائل و مشکلات شرکت ها و اتحادیه های تعاونی نشانگر ناآگاهی اعضا و مسئولان به وظایف و مسئولیت های خویش در چارچوب فلسفه و روش اقتصادی و اجتماعی تعاون و قانون و مقررات مربوطه است گفت: به کارگیری روش های آموزشی و استمرار آن می تواند موجب همکاری بیشتر، کارایی و توانمندی و در نهایت تبلور فعالیت افراد در این زمینه گردد.

 

نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در ادامه بیانات خود از مجموعه تعاونگران پرتلاش استانمان خواست تا با همدلی و همفکری یکدیگر فرهنگ کار دسته جمعی و  خدمت صادقانه به مردم را  سر لوحه کار خود قرار داده تا انشاءالله شاهد توسعه و آبادانی استان و کشورعزیزمان باشیم.

۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید