اخبار

مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان

برند سازی برای استان زنجان ایجاد اشتغال می کند

برند سازی برای استان زنجان ایجاد اشتغال می کند
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان بر تقویت برند سازی صنایع در استان زنجان تأکید کرد و گفت: با برند سازی برخی از محصولات برای ۵ هزار نفر در استان اشتغال ایجاد می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی بر تقویت برند سازی صنایع در استان زنجان تأکید کرد و گفت: توجه به این امر مهم باعث توسعه اشتغال می‌شود.

وی اظهار کرد: تعاونی‌ها در استان زنجیره برند کفش، صنایع دستی ، تولید مس و پوشاک را ایجاد کنند که با برند سازی این محصولات برای ۵ هزار نفر در استان اشتغال ایجاد می‌شود.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان از وجود چهار هزار و ۴۱۸ تعاونی ثبت‌شده در استان زنجان خبر داد و افزود: از این تعداد تنها هزارو ۱۳۲ تعاونی فعال است. 

یوسفی تأکید کرد: بخش تعاون ظرفیت‌های بسیار خوبی برای ایجاد اشتغال در کشور دارد و باید از این فرصت برای ایجاد اشتغال استفاده کرد.

وی افزود: تعاونی‌ها در اقتصاد نقش بسیار مهمی دارند بنابراین باید به آنها توجه ویژه شود و تاکنون اقدامات خوبی هم در استان زنجان انجام‌گرفته است. 

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان ابراز کرد: توجه و تقویت تعاونی‌ها باعث ارتقای اقتصاد جامعه و کاهش فقر می‌شود چراکه تعاون بهترین ابزار برای خروج از فاصله طبقاتی است.

یوسفی تأکید کرد: هدف تعاونی‌ها برخلاف سایر بنگاه‌های تجاری و اقتصادی دستیابی به ثروت و سود نیست بلکه تعاونی‌ها به دنبال بهبود شرایط زندگی هستند و ما بر تحقق این امر مدیریت و برنامه‌ریزی لازم راداریم.

۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید