اخبار

ثبت نام ازتعاونیهای برترزنجان برای حضوردرششمین جشنواره تعاونیهای برتر

ثبت نام ازتعاونیهای برترزنجان برای حضوردرششمین جشنواره تعاونیهای برتر
رییس اداره پژوهش،ترویج و کارآفرینی اداره کل تعاون استان زنجان گفت:ثبت نام ازتعاونیهای برتر این استان برای حضوردرششمین جشنواره تعاونیهای برتر کشورکه از 12 تیرماه آغاز شده تا 19 تیرماه در سایت www.tb6.ir ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان رحیم امینی" با اشاره به اهمیت بخش تعاون در توسعه جامعه افزود: شرکت‌های تعاونی، تشکلهای مردمی یافته ای هستند که علاوه بر دارا بودن مزایای اقتصادی- اجتماعی و عملیساختن ارزش‌های معنوی و فرهنگی نقش موثری را نیز در جهت برقراری عدالت اجتماعی وحرکت به سمت توسعه پایدار ایفا می‌نماید.
- رییس اداره پژوهش،ترویج و کارآفرینی اداره کل تعاون استان زنجان گفت:ثبت نامازتعاونیهای برتر این استان برای حضوردرششمین جشنواره تعاونیهای برتر کشورکه از 12تیرماه آغاز شده تا 19 تیرماه در سایتwww.tb6.ir ادامه دارد. وی با بیان اینکه مکتب ترویج تعاون برپایه تشویق و جلب هر چه بیشتر مشارکت‌های مردمی بنیان نهاده شده است اظهارداشت:انتخاب تعاونی‌های برتر در سال جاری به روش المپیادی در ششمین جشنوارهتعاونی‌های برتر با هدف به تصویر کشیدن نقاط قوت، موفقیت‌ها و توانمندی‌های بخشتعاون، تقدیر از تعاونگران نمونه کشور و ایجاد انگیزه مضاعف در زمینه کار گروهی وبهره‌مندی بیشتر از استعدادها و تجمیع سرمایه‌های اندک در هفته تعاون برگزارمی‌گردد.
رییس اداره پژوهش،ترویج و کارآفرینی اداره کل تعاون استان زنجان زمینهفعالیت تعاونی های کننده رامسکن،صنعتی،معدنی،عمرانی،اعتبار،خدمات،کشاورزی،مرزنشینان،دهیاری ها،حمل و نقل،زنان،و سهام عدالت نام برد و یادآورشد:فرش دست باف،تامین نیازتولید کنندگان،تامین نیاز مصرف کنندگان،تامین نیاز صنوف خدماتی واتحادیه ها وآموزشگاهی از دیگر محورهای فعالیت تعاونی های شرکت کننده در این جشنواره میباشد.
امینی  ابراز داشت:تعاونی های برتر شامل تعاون هایی می باشند که ضمن رعایتالزامات قانونی مرتبط و اختصاصی خاص هر گرایش، در رشته فعالیت خود نسبت به سایرتعاونی‌های هم‌رشته و نیز بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی بخش‌های اقتصادی وعمومی (اجتماعی – فرهنگی) از وضعیت نسبتا مطلوب و قابل قبول جامعه و بالاتری نسبتبه سایرین برخوردار باشد
۱۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید