اخبار

اولین کمیته سلامت کارکنان اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.

اولین کمیته سلامت کارکنان اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.
رئیس اداره امور بیمه ای و اسیب های اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: اولین جلسه کمیته ارتقای سلامت کارکنان اداره کل ، با حضور سرپرست امور اجتماعی اداره کل و کلیه اعضاء کمیته برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه ابتدا سرپرست امور اجتماعی اداره کل متبوع  گفت : رسالت این برنامه ارتقاء‌ و حفظ سلامت کلیه کارکنان می باشد . در حال حاضر بخشی از مشکلات سلامت کارکنان مربوط به بیماری های غیر واگیر  می باشد ، عدم توجه کافی کارکنان به سلامت خود و بی اهمیت شمردن روش‌های پیشگیری از ابتلا به بیماری ها و معضلات ایجاد شده می باشد، لذا ارزیابی دوره ای سلامت کلیه کارکنان و تداوم مراقبت های ویژه و ممتد آنان در دستور کار گروه سلامت خانواده و جمعیت می باشد. هدف کلی و دراز مدت برنامه، کاهش مرگ و میر و بهبود کیفیت زندگی و اهداف کوتاه مدت آن شامل ارتقای شیوه زندگی ، پیشگیری و تشخیص زود هنگام عوامل خطر و بیماری های مهم و اولی در هر یک از افراد گروه هدف می باشد .

مرتضی بنیادی در ادامه گفت :از آنجایی که اکثر کارکنان جزو گروه سنی میانسالان می باشد و بیماری این گروه مولد ، بیشـترین فشار اجتماعی و اقتصادی را به جامــعه وارد می کند و با لزوم حضور مستمر ایشان در محیط های کاری ، بیماری آنان، بیشترین روزهای از دسـت رفته را ایجاد می کند.

۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید