اخبار

در صورت تامین نیرو، آزمایشگاه پاتوبیولوژی درمانگاه زنجان کلینیک افتتاح خواهد شد

در صورت تامین نیرو، آزمایشگاه پاتوبیولوژی درمانگاه زنجان کلینیک افتتاح خواهد شد
مدیر عامل شرکت تعاونی خدمات بهداشتی درمانی رضوان طب با بیان اینکه کلیه امکانات لازم برای بهره برداری از آزمایشگاه پاتوبیولوژی درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک فراهم می باشد، گفت: در صورت تامین مسئول فنی، آزمایشگاه پاتوبیولوژی درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک افتتاح خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان سید'بهمن صمصامی'  درحاشیه برگزاری دومین نمایشگاه زنجان درمسیر توسعه با اشاره به اینکه درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک از سوی بخش خصوصی اداره می شود، افزود: فعالیت بخش خصوصی در زمینه پزشکی گامی مهم در راستای کمک به بخش دولتی می باشد.
وی سود تسهیلات ارائه شده به شرکت های تعاونی را بالا دانست و اظهار داشت:درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک که در ذیل شرکت تعاونی رضوان طب دایر شده بر اساس آورده اعضاء فعالیت می کند.
مدیر عامل شرکت تعاونی خدمات بهداشتی رضوان طب با بیان اینکه بخش های پزشک عمومی، پرستاری، دندانپزشکی، دندانسازی، رادیوگرافی، مشاوره روانشناسی ،جراحی سرپایی،زنان و داروخانه در فاز نخست درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک فعال می باشند، تصریح کرد:فاز دوم این مجموعه نیزشامل بخش های مختلفی از جمله اعصاب و روان،داخلی و متادون درمانی می باشد.
صمصامی از همکاری درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک با کلیه شرکت های بیمه خبر داد و یادآورشد:کلیه شهروندان اعم از بیمه شدگان و سایرین می توانند از خدمات ارائه شده در این درمانگاه استفاده نمایند.
وی عمده ترین دغدغه متولیان درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک را شبانه روزی نمودن داروخانه این مجموعه عنوان کرد و ابراز داشت:علی رغم فعالیت درمانگاه به صورت شبانه روزی ،داروخانه درمانگاه دارای مجوز فعالیت روزانه بوده و نمی تواند به صورت شبانه روزی به شهروندان خدمات ارائه کند.
 

۳ اَمرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید