اخبار

در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تشکیل شد:

کمیته کارشناسی تسهیل و رفع موانع تولید استان

کمیته کارشناسی تسهیل و رفع موانع تولید استان
رئیس اداره حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری، از برگزاری جلسه کمیته کارشناسی تسهیل و رفع موانع تولید استان در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان،‌سجاد اجاقلو افزود: جلسه 145 کمیته کارشناسی تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بررسی مشکل سه واحد تولیدی و صنعتی استان در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار گردید.

اجاقلوبیان داشت: در این جلسه به مشکلات واحد های تولیدی؛ 1. شرکت نخ و الیاف آپادانا ( دارای مشکل مواد اولیه و تعدیل نیرو و برقراری مقرری بیمه بیکاری به کارگران) 2. شرکت معدنی جهان نمو(مشکل تأمین برق) 3. روی پردازان (مشکل بدهی بانکی به بانک رفاه کارگران) رسیدگی و تصمیمات لازم برای حمایت و حل و فصل مشکلات این واحدها گرفته شد.

 در این جلسه محمدرضا یوسفی، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بر نقش سازنده و مؤثر کارگروه تسهیل و رفع موانع استان در حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی استان و پیشگیری از تعطیلی آنها اشاره کردند و در این میان کار کمیته کارشناسی رفع موانع تولید را ارزشمند و مهم دانسته چرا که مشکلات واحدهای تولیدی ابتدا در این کمیته از نظر کارشناسی و با پرداختن به جزئیات مسأله مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

یوسفی ضمن تاکید بر تداوم برگزاری این جلسات، از اعضاء کمیته کارشناسی رفع موانع تولید به جهت زحمات و پیگیری های مستمر ایشان ، با اهداء لوح تقدیر، تشکر و قدردانی کردد.  

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید