اخبار

احداث واحدهای مسکونی مهردر زنجان به الگویی کشوری تبدیل شده است

احداث واحدهای مسکونی مهردر زنجان به الگویی کشوری تبدیل شده است
استاندار زنجان روند احداث واحدهای مسکونی مهر در این استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت:ساخت واحدهای مسکونی مهردراستان زنجان به الگویی کشوری تبدیل شده است.

به گزارشروابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان و به نقل از خبرگزاری  ایرنا'محمد رئوفی نژاد روز سه شنبه در جلسه شورای مسکن، بابیان اینکه ساخت واحدهای مسکونی مهر یک مسئله حیثیتی برای این استان است، افزود:با توجه به زمانبندی های صورت گرفته در راستای واگذاری کلیه واحدهای مسکونی مهر در سطح استان زنجان تا دهه فجر سالجاری، تعامل و هماهنگی مسئولین و متولیان احداث این واحد ضروری است.
وی با بیان اینکه پروانه ساخت کلیه واحدهای مسکن مهراحداث شده در استان زنجان به صورت قطعی صادر می شود، اظهار داشت: تکلیف این استان در زمینه مسکن مهر مشخص بوده و هیچگونه تغییری درروند ثبت نام ،ساخت و احداث واحدهای مسکونی قابل قبول نمی باشد.
استاندار زنجان با اشاره به عدم پذیرش سهم 330 میلیارد ریال تخصیصی ماهانه به حوزه مسکن استانها در سطح کشور ابراز داشت:به دلیل محدودیت فصل کاری در راستای ساخت و ساز مسکن در استان زنجان و عدم جذب ماهانه این میزان تسهیلات ،سقف میزان اعتبارات جذب شده ظرفیتی است که در این استان وجود دارد و دستگاهها تا آنجایی که می توانند باید اعتبارات جذب کنند.
رئوفی نژاد، 330 میلیارد ریال اعتبارات ماهانه تخصیصی را برای احداث 600 واحد مسکونی کافی دانست و تصریح کرد:این میزان اعتبار 50 درصد هزینه تعهدات استان زنجان را شامل شده وصرفا با دوبرابرشدن این میزان ،زنجان می تواند به تعهدات ملی خود در حوزه ساخت واحدهای مسکونی عمل نماید.
 

۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید