اخبار

ایجاد یک هزار و 873 فرصت شغلی برای روستائیان در زنجان

ایجاد یک هزار و 873 فرصت شغلی برای روستائیان در زنجان
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از ایجاد یک هزار و 873 فرصت شغلی برای روستائیان در زنجان خبر داد و گفت: در این راستا 755 طرح اجرایی شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی اظهار کرد: از سهم 100 میلیارد تومانی مرحله نخست استان از منابع صندوق توسعه ملی؛ به میزان بیش از 100 درصد منابع کارسازی نهایی شده است.

 مدیرکل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: از این مبلغ معادل 96.2 درصد منابع توسط بانک‌های عامل عقد قرارداد شده‌اند که براین اساس نقدینگی لازم برای طرح‌ها برحسب پیشرفت فیزیکی به متقاضیان پرداخت می‌شود.

وی از ایجاد یک هزار و 873 فرصت شغلی برای روستائیان در زنجان خبر داد و گفت: در این راستا 755 طرح اجرایی شده است.

یوسفی همچنین از آمادگی استان برای جذب 100 درصدی تسهیلات مرحله دوم خبر داد و گفت با توجه به حجم بالای طرح‌های مصوب این امکان وجود دارد که استان زنجان علاوه بر سهم تعیین شده از سهم‌های ملی نیز برای حمایت از طرح‌های اقتصادی و اشتغالزایی مصوب استفاده کند.

براساس آخرین گزارش دریافتی از سامانه ملی کارا به تاریخ 21 شهریور سال جاری، تعداد 4 هزار و 460  طرح روستایی با رقم ریالی 619 میلیارد تومان و با اشتغالزایی 11 هزار نفر توسط کمیته‌های فنی استان و شهرستان مصوب و به شبکه بانکی ارسال شده است.

۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید