اخبار

در کارگروه اشتغال استان بررسی شد:

آخرین وضعیت اجرای طرح های اشتغال فراگیروروستایی

آخرین وضعیت اجرای طرح های اشتغال فراگیروروستایی
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در نشست کارگروه اشتغال استان گزارشی از آخرین وضعیت اجرای طرح های اشتغال فراگیر و روستایی ارائه نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در سومین نشست کارگروه اشتغال استان که به ریاست استاندار برگزار گردید، گزارش آخرین وضعیت اجرای طرح های اشتغال فراگیر و و روستایی و نیز ارزیابی عملکرد دستگاهها، کمیته های فنی و بانک های عامل را ارائه نمود.

 یوسفی افزود:  بر اساس این گزارش استان زنجان در دو شاخص محوری شامل سرعت بررسی طرح ها و قدر مطلق انحراف از سهم بخش ها و تعادل بخشی منطقه ای به ترتیب سریع ترین و دقیق ترین عملکرد را در بین 31 استان کشور  کسب کرده است .

وی همچنین با ارائه آخرین ارقام مستخرج از سامانه کارا از جذب بالای اعتبارات استانی از محل اشتغال روستایی خبر داد و گفت:استان زنجان توانسته است تا 21 شهریور 97 بیش از 100 درصد سهم اولیه استان را تصویب نماید که برای2/96 درصد این سهم قراردادهای بانکی منعقد و ارقام براساس پیشرفت فیزیکی طرحها در حال پرداخت از سوی شبکه بانکی می باشد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ادامه اظهار داشت: دستگاههای اجرایی استان، دبیرخانه کارگروه و کمیته های فنی و نیزبانکهای عامل آمادگی لازم جذب اعتبارات مرحله دوم را دارند و با تقویت ساز و کارهای بانکی در مرحله دوم اعطای تسهیلات نیز تحقق کامل برنامه ها حاصل خواهد شد .

۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید