اخبار

در ماه محرم بهزیستی آماده دریافت نذورات خیرین است

در ماه محرم بهزیستی آماده دریافت نذورات خیرین است
معاون مشارکت های مردمی افزود: همزمان با آغاز ماه محرم ، بهزیستی استان زنجان آمادگی لازم جهت دریافت نذورات و کمک های انسان دوستانه خیرین به نیازمندان ، معلولین و اقشار آسیب پذیر تحت پوشش بهزیستی بصورت نقدی و غیر نقدی را دارد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان، نعمت ملکی گفت : یکی از مهمترین آموزه‌های دین مبین اسلام دستگیری از نیازمندان و مستمندان است و همواره مردم استان زنجان به این توصیه بزرگان دینی توجه ویژه داشته و پیشگام بوده اند.
معاون مشارکت های مردمی با اشاره به اجرای برنامه‌هایی برای جمع‌آوری نذورات مردمی توسط این اداره افزود : از ابتدای ماه محرم بهزیستی آمادگی لازم برای جمع‌آوری ودریافت نذورات مردمی بصورت نقدی و غیر نقدی را دارد .
وی گفت:جلب و جذب مشارکت های مردمی در رفع مشکلات مددجویان و معلولین نقش بسزایی داشته و کلیه نذورات نقدی و غیر نقدی اهدایی از سوی خیرین بین نیازمندان ،سالمندان ،ایتام و دیگر مددجویان توزیع خواهد گردید.
این مقام مسئول تحت پوشش قرار دادن ایتام را از دیگر راههای مشارکت های مردم خیر زنجان معرفی نمود و ابراز داشت: خیرین در اجرای طرح حامی تعدادی از کودکان ایتام و سایر کودکان پیش قدم بوده اند.
ملکی با اشاره به برگزاری عزاداری پرشور مردم حسینی زنجان در ماه محرم خاطر نشان کرد: با هماهنگی هیئت مدیره حسینیه اعظم زنجان و مسجد زینبیه و تهیه حواله گوشت نذری و توزیع در بین مددجویان بسیاری از جامعه هدف بهزیستی از گوشت قربانی بهره مند خواهند شد.
وی اظهار امیدواری نمود: با مشارکت مساجد و همچنین هدایت خیرین به سمت جامعه هدف بهزیستی شاهد رفع مشکلات مددجویان در زمینه مسکن،درمان و دیگر هزینه های معیشتی باشیم.
معاون مشارکت های مردمی ادامه داد : مردم نوعدوست و خیرمی توانند مشارکت های نقدی خود را به حساب 210091434524111 نزد بانک توسعه تعاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان ویا به شماره کارت مجازی 5029081010321806 واریز نمایند.
وی افزود : سال گذشته مردم مؤمن و حسینی زنجان در ماه محرم بیش از دو میلیارد و653میلیون ریال به مددجویان بهزیستی در قالب کمک های نقدی ، غیر نقدی و خدماتی کمک نمودند.
گفتنی است :شهر زنجان بدلیل برگزاری دسته پرشور عزاداری حسینیه اعظم در این شهر به عنوان پایتخت شور و شعور حسینی نام گذاری شده است.
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید