اخبار

خدمات ایران‌کد و استقرار مدیریت کیفیت (ایزو) در تعاونی‌ها انجام می‌شود

خدمات ایران‌کد و استقرار مدیریت کیفیت (ایزو) در تعاونی‌ها انجام می‌شود
مدیرکل تعاون استان زنجان گفت: برای افزایش کیفی تعاونی‌ها، خدمات ایران‌کد و استقرار مدیریت کیفیت (ایزو) در تعاونی‌ها انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان، سیدموسی متوسلین با بیان اینکه توانمندسازی تعاونی‌ها یکی از رسالت‌ها و سیاست‌های مهم وزارت تعاون است، افزود: در راستای توانمندسازی تعاونی‌ها مدیران تعاونی از آموزش‌های اطلاعات مدیریتی بهره‌مند می‌شوند. همچنین مشاوره‌های لازم برای تولید محصولات منطبق بر نیاز جامعه به تعاونی‌ها ارائه می‌شود.

 

وی تصریح کرد: در کنار این مشاوره، توانمندی افراد سنجیده شده و اگر افراد توانمندی اقتصادی خاصی داشته باشند در همان زمینه به‌کار گرفته می‌شود.

 

متوسلین با اشاره به اینکه این اقدامات در راستای ایجاد تعاونی‌های تحول‌گرا و پویا انجام می‌شود، اظهار کرد: برای افزایش کیفی تعاونی‌ها نیز خدمات ایران‌کد و استقرار مدیریت کیفیت (ایزو) در تعاونی‌ها انجام می‌شود.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه در مباحث آموزشی، مباحث تخصصی و کیفیت در حوزه‌های مختلف کشاورزی، صنعت و خدمات انجام می‌شود، یادآور شد: در زمینه ترویج و تحقیقات با دانشگاه‌های مختلف، تفاهم‌نامه‌هایی انجام شده است.

 

وی با اشاره به اینکه برای پایان‌نامه‌هایی با موضوعات مرتبط با تعاونی در مقطع کارشناسی‌ارشد، 12 میلیون ریال پرداخت می‌شود، افزود: همچنین برای پایان‌نامه‌هایی با موضوعات مرتبط با تعاونی در مقطع دکتری نیز 30 میلیون ریال در استان زنجان پرداخت می‌شود.

 

مدیرکل تعاون استان زنجان با بیان اینکه مشاوره برای افراد جویای کار نیز انجام می‌شود، ادامه داد: در تلاش هستیم تا آموزش‌های لازم را برای همه افراد جویای کار انجام دهیم. همچنین بعد از آموزش‌های لازم نسبت به پرداخت تسهیلات اقدام خواهد شد.

۱ اَمرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید