اخبار

تجلیل از ورزشکاران مدال آور مسابقات قهرمانی کارگران کشور

تجلیل از ورزشکاران مدال آور مسابقات قهرمانی کارگران کشور
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان طی مراسمی از ورزشکاران مدال آور مسابقات قهرمانی کارگران کشور در رشته های جودو آقایان و دوومیدانی بانوان تجلیل و قدردانی کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین  (ع) با بیان این که محرم ماه حماسه و شجاعت و جوانمردی است از جوانان ورزشکار جامعه کاروتلاش به جهت کسب رتبه های برتر کشوری تقدیروتشکر نمود.

وی همچنین افزود: ورزش اعتماد به نفس و نشاط می آورد و از بُعد کاری نیز مطمئنا بهره وری و اثرگذاری یک فرد ورزشکار بالاست و انجام فعالیتهای ورزشی در کنار کار، روحیه کارکنان را برای کار و تلاش ، مضاعف می کند.

 یوسفی از برگزاری مسابقات وشوو کشوری به میزبانی استان زنجان خبرداد و اظهارداشت: در این زمینه برنامه ریزی هایی صورت گرفته است و امیدواریم با کارنامه خوب شاهد پیروزی های بیشتری در ورزش کارگری استان در سطوح کشوری و بین المللی باشیم .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ادامه از زحمات عزیز طبیانی، رئیس ورزش کارگری استان تقدیر و ایشان را به عنوان مشاور  ورزشی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان منصوب نمود.

بنیادی سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نیز در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) خطاب به افتخارآفرینان ورزش کارگری استان در مسابقات کشوری گفت:  امیدواریم همانطور که در میدان نبرد با همت بالای خود برای استان آبرو می خرید ماهم بتوانیم قدردان شما در میدان کار باشیم.

بنیادی ادامه داد: مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران و مجموعه مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی  استان زنجان با هدف ایجاد محیطی آرام و مفرح برای بالا بردن شور و نشاط کار و کاهش خستگی جسمی و روانی کارگران از سنوات گذشته تا کنون اقدامات مثبتی را انجام داده است که  خوشبختانه در این راه موفق به کسب توفیقات و افتخارات زیادی در سطح کشور شده ایم.

وی با اشاره به میزبانی مسابقات جودو کشوری در سال 95 اظهار داشت: برگزاری این مسابقات ظرفیت خوبی برای استان فراهم نمود و مقدمات برگزاری مسابقات وشوو در دستور کار است.

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اشاره ای نیز به آمارپژوهشی انجام گرفته در سال 94 از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی نمود و گفت: متاسفانه در بحث آسیب های روان شناختی در جامعه کارگری استان زنجان رتبه 3 کشور را دارد و این علامت بسیار هشدار دهنده است.

بنیادی ادامه داد: پرداختن به ورزش کارگری یکی از بهترین راهکارها در مقوله روانشناختی و استرس در بین کارگران می باشد که می تواند این آسیب ها را کاهش دهد.

عزیز طبیانی نیز در این مراسم با بیان این که مسابقات رشته جودو در استان اصفهان برگزار گردید اسامی ورزشکاران حاضر را اعلام نمود: در رشته جودو آقایان مجتبی خان احمدلو،مهدی خان احمدلو،مسعود خان احمدلو،پیمان منفرد،حسین قربانی و علی تقی لو و داوران تیم مرتضی خان احمدلو و حامد مصطفوی،مربی تیم محمد خان احمدلو و سرپرست تیم مجتبی بیگلی تیم جودو با کسب یک مدال طلا توسط مسعودخان احمدلو و مدال نقره مهدی خان احمدلو موفق به کسب مقام دوم تیمی در مسابقات قهرمانی کارگران کشور شدند.

در رشته دو ومیدانی بانوان خانم سهیلا حسنی موفق به کسب مدال طلا در ماده پرش طول و مدال برنز ماده پرش سه گام و خانم سمیرا امیری موفق به کسب مدال برنز ماده 400 متر با مانع شدند.مسابقات رشته دوومیدانی در استان اردبیل برگزار گردید.

شایان ذکر است هیات ورزشی جودو و کارگران زنجان با اهداء لوح سپاس و کاپ قهرمانی مسابقات جودو کارگران کشوری به مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان از زحمات و همراهی و حمایت ایشان قدردانی نمودند.

 

۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید