اخبار

حجم سرمایه گذاری صنعتی سلطانیه به 5 هزار میلیارد ریال رسید

حجم سرمایه گذاری صنعتی سلطانیه به 5 هزار میلیارد ریال رسید
فرماندار سلطانیه گفت: حجم سرمایه گذاری های صنعتی و تولیدی در این شهرستان به پنج هزار میلیارد ریال رسیده است.

به گزارش روابط عمومی ادراه کل تعاون کار ور فاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری ایرنا، حسین رحمانی  افزود: اعتبار یکهزار و 440 میلیارد ریالی برای طرح توسعه شرکت جی تی آی (توتون صنعت) سلطانیه توسط سرمایه گذاران ژاپنی پیش بینی شده است که اشتغالزایی مستقیم400 نفر را به دنبال دارد.
وی اظهار داشت: برای شرکت مرغ اجداد با 45 نفر اشتغالزایی که بزرگترین واحد فعال در این بخش در خاورمیانه محسوب می شود 400 میلیاردریال سرمایه گذاری پیش بینی که تاکنون 150 میلیارد ریال آن هزینه شده است.
رحمانی افزود: با توجه به نسبت جمعیتی شهرستان سلطانیه حجم سرمایه گذاری انجام شده در آن مناسب است.
این مسئول بیان کرد: شرکت های فعال در این شهرستان وابسته به سرمایه گذاری های خارجی هستند که حمایت لازم در ادامه فعالیت آنها بسیار اثر بخش است.
فرماندار سلطانیه، بروکراسی اداری، وجود حرایم میراث فرهنگی و تضامین بانک ها برای پرداخت تسهیلات را از جمله موانع سرمایه گذاری در این شهرستان ذکر کرد.
وی خاطرنشان کرد: با پیگیری انجام شده مجوزهای لازم برای احداث مجتمع خدماتی و رفاهی سلطانیه نیز با اعتبار 60 میلیارد ریال صادر شد که ساخت آن نیز به توسعه اقتصادی شهرستان کمک می کند.
این مسئول اضافه کرد: قطعی برق طی ماه های فصل تابستان مشکلاتی را برای فعالیت شرکت ها و کارخانجات صنعتی این شهرستان ایجاد کرد که این مسائل هم اکنون رفع شده است.

۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید