اخبار

تجلیل از تعاونی‌های برتر استان در هفته تعاون

تجلیل از تعاونی‌های برتر استان در هفته تعاون
رئیس اداره آموزش، پژوهش و کارآفرینی اداره‌کل تعاون استان زنجان، گفت: در هفته تعاون، از تعاونی‌های برتر استان تجلیل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان رحیم امینی با بیان این مطلب، اظهار کرد: هفته تعاون فرصتی برای توسعه و  ترویج فرهنگ تعاون و همچنین شناساندن نمونه‌های موفق و معرفی توانمندی‌های بخش تعاون به اقشار مختلف جامعه و مسئولین می‌باشد. همچنین مناسبتی در راستای  ارج نهادن به زحمات تلاش‌گران بخش تعاون و ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضاء خانواده بزرگ تعاون کشور به‌شمار می‌رود که با برگزاری جشنواره تعاونی‌های برتر، این امر محقق خواهد شد.

 

وی، ترغیب و تشویق فعالیت‌های تولیدی و توزیعی را مهم ارزیابی کرد و افزود: فعالیت‌های تولیدی در مناطق مختلف به صورت کار جمعی در قالب تعاون، امری ارزشمند است که سبب ارتقاء شاخص‌های اقتصادی استان و کشور می‌شود، از این رو باید تلاش‌های مؤثر در جهت بالندگی هر چه بیشتر این بخش با حمایت‌ها و ابزارهای انگیزشی مناسب، صورت گیرد.

 

این مقام مسئول، خاطرنشان کرد: تعاونی برتر به تعاونی اطلاق می‌شود که ضمن رعایت الزامات قانونی مرتبط و اختصاصی خاص هر گرایش، در رشته فعالیت خود هم نسبت به سایر تعاونی‌های هم‌رشته بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی بخش‌های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی، از وضعیت نسبتاً مطلوب و قابل‌قبول جامعه نسبت به سایرین برخوردار باشد.

 

امینی تصریح کرد: اداره‌کل تعاون استان زنجان در سال گذشته به‌لحاظ کثرت تعاونی‌های ثبت‌نام کننده در جشنواره، مقام دوم کشوری را کسب کرد. در سال‌جاری نیز برنامه‌ریزی جهت اجرای هر چه با شکوه‌تر این جشنواره صورت گرفته است.

 

.

۹ اَمرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید