اخبار

بازدید سرپرست معاون سیاسی استانداری از غرفه اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در نمایشگاه الکامپ

بازدید سرپرست معاون سیاسی استانداری از غرفه اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در نمایشگاه الکامپ
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری از غرفه اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در ششمین نمایشگاه الکامپ بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان معاون پشتیبانی اداره کل در بازدید معاون سیاسی استانداری زنجان گفت: ویکرد اصلی این اداره‌کل همانند سایر دستگاه‌های اجرایی استان که در این نمایشگاه حضور یافته‌اند، ارائه خدمات به صورت الکترونیک به جامعه هدف است.

محمد جعفر روحانی افزود:در این نمایشگاه سامانه مشاغل سخت و زیان‌آور، سامانه بخش‌نامه‌های روابط کار، سامانه تایید صلاحیت مسئولان ایمنی و سامانه نقشه‌های ساختمانی که همگی مربوط به مدیریت روابط کار است، ارائه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این، سامانه ثبت و نظارت بر تعاونی‌ها مربوط به مدیریت تعاون، سامانه مشاغل خانگی به همراه سامانه کارا و سامانه کاریابی‌ها مربوط به مدیریت اشتغال، سامانه خدمات حمایتی مربوط به مدیریت امور اجتماعی و نیز سامانه ارزش‌یابی الکترونیک کارکنان، میز خدمت و نظرسنجی‌های الکترونیک و سامانه پیگیری نامه‌های مراجعین در غرفه این اداره‌کل آماده ارائه خدمت است.

در ادامه کریم‌اله شعبانی با اشاره به فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم در حوزه فناوری اطلاعات در استان بیان کرد: کسب و کار در این حوزه یک امر جدید است، چرا که در کل دنیا نیز از تجارت سنتی به الکترونیک رویگردان شده‌‌اند

وی با اشاره به حمایت دولت از حوزه فناور اطلاعات و فراهم ساختن زیرساخت‌های آن در استان تصریح کرد: باید دست به دست هم دهیم تا این حوزه به جایگاه واقعی خود برسد.

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری زنجان افزود: در دولت تدبیر و امید و اسناد بالادستی برنامه هدفمندی در حمایت از فناوری اطلاعات وجود دارد که فعالان این حوزه نیز باید از این فرصت استفاده کرده و فعالیت بهتری در این بخش داشته باشند.

 

۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید