اخبار

حضوربیش از 20 شرکت تعاونی در نمایشگاه زنجان در مسیر توسعه

حضوربیش از 20 شرکت تعاونی در نمایشگاه زنجان در مسیر توسعه
مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان :با اشاره به حضور 20 شرکت تعاونی در نمایشگاه زنجان در مسیر توسعه خاطر نشان کرد: اقتصاد پویا از طریق شرکت های تعاونی پویا محقق می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان رسول احدی' با اشاره به اینکه تعاون اهرم مناسبی برای توسعه اقتصادی و اجتماعی به شمار می رود، افزود: تعاون تاثیر بسزایی در بهره وری بهینه از شرایط زندگی، کار و تولید و ارتقای سطح درآمد و وضعیت اجتماعی جامعه ایفاء می کند.
وی با بیان اینکه تعاونی ها بهترین زمینه برای تجمع نیروهای پراکنده و متفرق و در عین حال با استعداد و با انگیزه را فراهم می سازند اظهار داشت: استفاده بهینه و توانمندسازی بخش های اقتصادی از جمله اهداف اصلی و اساسی تعاونی ها است.
مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان ایجاد محیط قانونی مناسب برای تعاونی ها را یکی از عوامل مهم و در خور اهمیت در توسعه و توانمندسازی تعاونی ها عنوان کرد و ابراز داشت: با توجه به اهمیت بخش تعاون در اقتصاد می توان با ایجاد محیط قانونی و با سیاست گذاری بر مبنای اصول تعاون زمینه توسعه ساختار تعاونی ها ی به شیوه ای سریع و ساده را فراهم نمود.
احدی، اشاعه فرهنگ تعاون در جامعه را ضروری دانست و یادآورشد:آموزش صحیح و کارا پایه و اساس شروع هر فعالیتی بوده و آموزش تعاونی و اقتصاد تعاون به عنوان یک ضرورت آموزشی در مقاطع تحصیلی می تواند تفکر تعاونی را به عنوان یک تفکر پویا در جامعه رشد دهد.
وی با اشاره به حضور 20 شرکت تعاونی در نمایشگاه زنجان در مسیر توسعه خاطر نشان کرد: اقتصاد پویا از طریق شرکت های تعاونی پویا محقق می شود.
 

شایان ذکر است دومین نمایشگاه زنجان در مسیر توسعه از دوم مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی زنجان در حال برگزاری میباشد

۵ اَمرداد ۱۳۹۰ ۱۴:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید