اخبار

تسهیلات ویژه برای واحد‌های صنعتی مسکن مهر زنجان

تسهیلات ویژه برای واحد‌های صنعتی مسکن مهر زنجان
مدیر شرکت تعاونی مسکن مهر شهرستان زنجان با اشاره به اینکه واحدهای مسکن مهری که به صورت صنعتی ساخته می‌شوند، تسهیلات بیشتری دریافت می‌کنند، مبلغ تسهیلات برای هر واحد صنعتی را 25 میلیون تومان اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان، اکبر طاهری  با اشاره به بهره‌برداری بیش از 19 هزار 200 واحد مسکن مهر در استان زنجان اظهار داشت: هر سه پروژه مورد بهره‌برداری از پروژه‌های در دست ساخت شرکت تعاونی مسکن مهر زنجان است.
وی با بیان اینکه پروژه دانشور که مورد بهره‌بردای قرار گرفت، به صورت 100 درصد آماده تحویل دادن به متقاضیان است، افزود: دو پروژه دیگر نیز به نام‌های پونک و قطعه 2 گلشهر هر کدام با 186 واحد قبل از برگزاری مراسم افتتاحیه تحویل متقاضیان داده شده است.
مدیر شرکت تعاونی مسکن مهر شهرستان زنجان با اشاره به افتتاح بیش از یک هزار 500 واحد از مسکن‌های مهر در دست ساخت شرکت تعاونی مسکن مهر استان زنجان تصریح کرد: 766 واحد از این مسکن‌های مهر سال گذشته مورد بهره‌برداری قرار گرفته بود.
وی از برنامه‌های شرکت تعاونی مسکن مهر شهرستان زنجان برای دور سوم افتتاح‌ها گفت: قطعات 6، 7، 8 و 9 گلشهر با 766 واحد مسکن مهر با مناسب‌ترین کیفیت در دست ساخت است، که با افتتاح آنها بار دیگر از تعداد مستاجران کاسته می‌شود.
طاهری در پاسخ به سئوالی درباره اعتبار واحدهای مسکن مهر تصریح کرد: برای هر واحد مسکن مهر تسهیلاتی به مبلغ 20 میلیون تومان اعطا می‌شود، که با آورده میانگین هشت میلیون تومان توسط متقاضیان به 28 میلیون تومان می‌رسد.
وی اشتغالزایی مسکن مهر را در زنجان بیش از یک هزار نفر اعلام کرد و افزود: با ادامه روند ساخت وسازها اشتغال ایجاد شده در این بخش حفظ شود.
مدیر شرکت تعاونی مسکن مهر شهرستان زنجان در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس درباره میزان آورده اولیه توسط متقاضیان مسکن مهر گفت: آورده اولیه بین پنج و 15 میلیون تومان متفاوت بوده است.
وی همچنین از آورده اولیه 18 میلیون تومانی برای مسکن مهر نیز سخن گفت و افزود: این از مزایای مسکن مهر است، که افراد با توجه به آورده اولیه خانه‌های با متراژ بیشتر را تحویل بگیرند.
طاهری با اشاره به اینکه در واحدهای مسکن مهری که به صورت صنعتی ساخته می‌شوند، تسهیلات ارائه شده از 20 میلیون تومان به 25 میلیون تومان افزایش می‌یاد، افزود: این موضوع حتی در برخی موارد به متقاضیان فرصت مسکن‌دار شدن بدون آورده اولیه را می‌دهد.

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید