اخبار

تولید صنعتی هواپیماهای مدل در زنجان آغاز می شود

تولید صنعتی هواپیماهای مدل در زنجان آغاز می شود
مدیر عامل شرکت تعاونی دانش بنیان' آشیانه تمدن' با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت های بالقوه نخبگان در قالب شرکت های تعاونی دانش بنیان، افزود: برای نخستین بار در کشور تولید هواپیماهای مدل، آینده نزدیک در زنجان آغاز می شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان 'امید دودانگه'، زمینه فعالیت شرکت تعاونی دانش بنیان آشیانه تمدن را هوافضا و تولید هواپیماهای صنعتی مدل عنوان کرد و افزود: برگزاری دوره های آموزشی هوا فضا در سطوح مختلف، ایجاد و راه اندازی سایت پرواز در استان زنجان، راه اندازی سامانه های خاص مشاوره و اجرای طرح های پژوهشی از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.
وی تسهیلات ارائه شده به شرکت های دانش بنیان تا سقف 20 میلیارد ریال را گامی مهم در راستای اشتغالزایی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی عنوان کرد و اظهار داشت:تسهیل روند اعطای تسهیلات به شرکتهای دانش بنیان بویژه در مورد ضمانت ها باعث تشویق فارغ التحصیلان دانشگاهی برای تشکیل شرکت های دانش بنیان خواهد شد.
مدیر عامل شرکت تعاونی دانش بنیان 'آشیانه تمدن' با بیان اینکه این شرکت اولین شرکت تعاونی دانش بنیان استان زنجان است، تصریح کرد: به دلیل عدم فعالیت در زمینه تولید بدنه های هواپیمایی درکشور، تلاش و برنامه ریزی های اعضای شرکت تعاونی در راستای تولید صنعتی هواپیماهای مدل می باشد.
دودانگه با تاکید بر لزوم حمایت مسئولان از طرح های نو در راستای اشتغالزایی خاطر نشان کرد: جوانان بعنوان بازوان اجرایی نظام اسلامی نقش مهم در تحقق آرمانها و اهداف نظام اسلامی داشته و از عوامل تاثیر گذار در پویایی و رشد اقتصادی جامعه می باشند.
به گزارش ایرنا ، دومین نمایشگاه توسعه استان زنجان تحت عنوان 'زنجان در مسیر توسعه' از دوم مردادماه جاری با حضور استاندار و مسوولان استان در زنجان گشایش یافت.
این نمایشگاه در فضایی به وسعت 14 هزار متر مربع در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان ، برپا شده است.
در مدت برپایی این نمایشگاه دستگاه های دولتی و غیردولتی شرکت کننده ، عملکرد و نحوه خدمات رسانی خود به مردم و جامعه را در 210 غرفه که دارای فضایی به مساحت پنج هزار و 500 متر مربع است به اطلاع عموم می رسانند.
این نمایشگاه تا هشتم مردادماه جاری و با هدف اطلاع رسانی از نحوه خدمات دهی و عملکرد دولت و دستگاه های دولتی و خصوصی و تنویر افکار عمومی با ابعاد مختلف رشد و توسعه کشور، معرفی توانمندی، ظرفیت و پتانسیل های بالقوه استان زنجان و همچنین ارایه برنامه های آتی برای توسعه ، رشد و شکوفایی هرچه بیشتر این استان ، دایر خواهد بود.
7318/522
۲۵ اَمرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید