اخبار

توسعه به واسطه تحقیق و پژوهش محقق می شود

توسعه به واسطه تحقیق و پژوهش محقق می شود
مدیر عامل شرکت تعاونی خدمات بهداشتی درمانی رضوان طب نقش تحقیقات در توسعه جوامع را مهم ارزیابی نمود و گفت: توسعه به واسطه ترویج و نهادینه کردن تحقیق و پژوهش محقق می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان  زنجان سید'بهمن صمصامی'نمایشگاه زنجان در مسیر توسعه فرصتی را مناسب برای ارائه توانمندیهای دستگاههای مختلف خصوصی و دولتی عنوان نمود و افزود:توسعه استان زنجان در نتیجه استفاده مطلوب از ظرفیت های موجود جامه عمل می پوشد.
وی با بیان اینکه کلیه امکانات لازم برای بهره برداری از آزمایشگاه پاتوبیولوژی درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک فراهم می باشد،اظهار داشت: در صورت تامین مسئول فنی، آزمایشگاه پاتوبیولوژی درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک افتتاح خواهد شد .
مدیر عامل شرکت تعاونی خدمات بهداشتی درمانی رضوان طب بااشاره به اینکه درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک از سوی بخش خصوصی اداره می شود،تصریح کرد: فعالیت بخش خصوصی در زمینه پزشکی گامی مهم در راستای کمک به بخش دولتی می باشد.
صمصامی با بیان اینکه بخش های پزشک عمومی، پرستاری، دندانپزشکی، دندانسازی، رادیوگرافی، مشاوره روانشناسی ،جراحی سرپایی،زنان و داروخانه در فاز نخست درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک فعال می باشند، تصریح کرد:فاز دوم این مجموعه نیزشامل بخش های مختلفی از جمله اعصاب و روان،داخلی و متادون درمانی می باشد.
وی از همکاری درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک با کلیه شرکت های بیمه خبر داد و یادآورشد:کلیه شهروندان اعم از بیمه شدگان و سایرین می توانند از خدمات ارائه شده در این درمانگاه استفاده نمایند.
مدیر عامل شرکت تعاونی خدمات بهداشتی درمانی رضوان طب عمده ترین دغدغه متولیان درمانگاه شبانه روزی زنجان کلینیک را شبانه روزی نمودن داروخانه این مجموعه عنوان کرد و ابراز داشت:علی رغم فعالیت درمانگاه به صورت شبانه روزی ،داروخانه درمانگاه دارای مجوز فعالیت روزانه بوده و نمی تواند به صورت شبانه روزی به شهروندان خدمات ارائه کند.
به گزارش ایرنا ، دومین نمایشگاه توسعه استان زنجان تحت عنوان 'زنجان در مسیر توسعه' از دوم مردادماه جاری با حضور استاندار و مسوولان استان در زنجان گشایش یافت.
این نمایشگاه در فضایی به وسعت 14 هزار متر مربع در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان ، برپا شده است.
در مدت برپایی این نمایشگاه دستگاه های دولتی و غیردولتی شرکت کننده ، عملکرد و نحوه خدمات رسانی خود به مردم و جامعه را در 210 غرفه که دارای فضایی به مساحت پنج هزار و 500 متر مربع است به اطلاع عموم می رسانند.
این نمایشگاه تا هفتم مردادماه جاری و با هدف اطلاع رسانی از نحوه خدمات دهی و عملکرد دولت و دستگاه های دولتی و خصوصی و تنویر افکار عمومی با ابعاد مختلف رشد و توسعه کشور، معرفی توانمندی، ظرفیت و پتانسیل های بالقوه استان زنجان و همچنین ارایه برنامه های آتی برای توسعه ، رشد و شکوفایی هرچه بیشتر این استان ، دایر خواهد بود.
عموم علاقه مندان می توانند همه روزه طرف بعد ازظهر از نمایشگاه 'زنجان در مسیر توسعه' بازدید و اطلاعات مورد نیاز خود را از مسوولان غرفه های مربوطه کسب کنند.
 

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید