اخبار

اتاق فکر آسیب های اجتماعی استان زنجان برگزار کرد:

جلسه کمیته کارگری ستاد مبارزه با مواد مخدر

جلسه  کمیته کارگری ستاد  مبارزه با مواد مخدر
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زنجان از برگزاری جلسه مشترک کمیته کارگری ستاد مبارزه با مواد مخدر با اتاق فکر آسیب های اجتماعی استان زنجان خبرداد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی با توجه به پیش رو بودن هفته سلامت روان به ارائه توضیحاتی در مورد پژوهش صورت گرفته از سوی معاونت رفاه اجتماعی وزارت متبوع در سال 94 در خصوص مشکلات روان شناختی استرس و اضطراب کارگران کشور بویژه کارگران استان پرداخت و بیان داشت: در این زمینه متاسفانه رتبه 3 کشوری را کسب نموده اند.

بنیادی در ادامه ضمن اشاره به برگزاری دوره های آموزش پیش گیری از اعتیاد از دستگاه های ذیربط خواست در این زمینه همکاری های لازم را با اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان داشته باشند.

 وی بر استقرار میز مشاور در واحدهای تولیدی  با استفاده از ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی و نیروی انتظامی و صداسیما بصورت ویژه و گروهی و ارائه مشاوره در محل و استفاده از رهنمودهای امام جماعت بعنوان مشاور فرهنگی و مذهبی تاکید کرد و افزود:امیدواریم بدین وسیله شاهد کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه کارگری باشیم.

 

۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید