اخبار

بیش از نیمی از جمعیت استان زنجان از سهام عدالت بهره مند شدند

بیش از نیمی از جمعیت استان زنجان از سهام عدالت بهره مند شدند
مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت زنجان گفت: در زمان حاضر بیش از نیمی از جمعیت استان زنجان شامل 695هزار نفر از سهام عدالت بهره مند هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان 'محمدرضا علمدار' روز سه شنبه  بااشاره به تشکیل شرکت تعاونی سهام عدالت به بهترین نحو ممکن در زنجان افزود: این شرکت در خصوص جذب سهامدار و ارایه خدمات به سهامداران رتبه دوم کشور را دارد.
وی یادآورشد: سود سهام عدالت دو مرحله به خانوارهای مشمولین به گروههای کمیته امداد، بهزیستی، بسیج و در یک مرحله به فرهنگیان، روستاییان و عشایر ، بازنشستگان نیروهای مسلح، کارکنان ادارات دولتی پرداخت شده است.
علمدار اظهارداشت: سود سهام عدالت تاکنون به نیروهای مسلح، خانواده های شهدا و جانبازان و دیگر اقشاری که سال 87ثبت نام کرده اند پرداخت نشده است، که از قسط سهام عدالت این مشمولین کسر خواهدشد.
وی، بابیان اینکه کارگرانی که توسط خانه کارگر و یا سایتهای کارگری برای دریافت سهام عدالت ثبت نام شده اند، باید از مراجعه به بخشهای مختلف پرهیز کنند، گفت: زمان دریافت سهام عدالت این کارگران طی اطلاعیه ای به آگاهی آنها رسانده خواهد شد.
علمدار، شمار افراد ثبت نام شده در شرکت تعاونی سهام عدالت شهرستان زنجان را شامل 18هزارو 500 نفر مددجوی بهزیستی و بسیجیان،26هزارو 396نفر روستاییان وعشایر، 109هزار و 950نفر شاغلین و بازنشستگان، 11هزار و 439نفر ایثارگران، 65هزار و 769نفر تکمیلی روستاییان و عشایر، 195نفر خدام حسینه ها، 34نفر بیماران خاص ، چهارنفر کارکنان ستادهای نمازجمعه و 56هزار و 157نفر سایر گروهها عنوان کرد.
 

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید