اخبار

هشدار مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان؛

اپلیکیشن تلگرامی «سوابق بیمه.apk» مورد تایید نیست

اپلیکیشن تلگرامی «سوابق بیمه.apk» مورد تایید نیست
مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان گفت: اپلیکیشن «سوابق بیمه. apk » مورد تایید نیست.

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مسعود علیاری  اظهار کرد: به تازگی اپلیکیشن تلگرامی غیرمجاز «سوابق بیمه. apk » منتشر شده است ولی بیمه‌شدگان باید بدانند که این برنامه مورد تایید سازمان تامین‌اجتماعی نیست.

 

این مسئول ادامه داد: در صورت دریافت و نصب این برنامه، چالش‌های امنیتی از جمله سرقت اطلاعات حیاتی مانند نام کاربری و رمز عبور، سرویس سابقه ایجاد می‌شود و علاوه بر این، کاربران باید روزی ۴۰۰ تومان هزینه بپردازند.

 

وی افزود: بیمه‌شدگان تامین‌اجتماعی می‌توانند جهت دریافت ریز سوابق بیمه‌ای خود، به صورت رایگان از طریق روش‌های مطمئن استفاده کنند که مواردی از جمله درگاه اینترنتی https://sabeghe.tamin.ir  (جهت دریافت سابقه کامل)، استفاده از کد دستوری #۱۴۲* (جهت دریافت آخرین سابقه و ریز دستمزد) و "موبایل‌اپ  تامین‌اجتماعی من" (برای دریافت اطلاعات آخرین سابقه و ریز دستمزد) استفاده کنند.

 

علیاری با بیان این‌که ارائه خدمات غیرحضوری به بیمه‌شدگان، منتج به کاهش چشم‌گیر مراجعات ماهیانه به شعب سازمان تامین‌اجتماعی شده است، ادامه داد: کاهش مراجعات حضوری به شعب تامین‌اجتماعی و متعاقب آن کاهش هزینه تردد، تسهیل و تسریع در روند خدمات، افزایش رضایت‌مندی و همگامی با شیوه‌های نوین جهت بهره‌گیری از کانال‌های ارتباطی در فضای الکترونیکی از مهم‌ترین دستاوردهای دولت الکترونیک است.

۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید