اخبار

بازدید بازرسان کار اداره کل متبوع از واحد HSE شرکت جی تی آی

بازدید بازرسان کار اداره کل متبوع از واحد HSE شرکت جی تی آی
رئیس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از بازدید بازرسان کار اداره کل متبوع از واحد HSE شرکت جی تی آی شهرستان سلطانیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مهدی لطفی فر افزود:  بازرسان کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ضمن ابلاغ ماده 154 قانون کار به شرکت تولیدی جی تی آی  و نظارت بر عملکرد مسؤولین ایمنی این واحد، در برنامه بازدید ایمنی واحد HSE این شرکت به همراه مدیران قسمتهای مختلف این واحد تولیدی شرکت نمودند.

آذره، بازرس کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این دوره از بازرسی،  به سبک جدیدی که مسئولین کارگاه با مدیریت تولید در راستای ایجاد شرایط ایمنی مناسب جهت شرکت مذکور درنظر گرفته بودند اشاره کرد و گفت: بازدید بازرسین کار به همراه مدیر واحد و مسئولین کارگاه با پوشیدن لباسهای یکدست  و مخصوص که از قبل تهیه شده بود صورت گرفت که این امر نشان دهنده اهمیت بحث ایمنی برای مدیریت تولید است.

آذره  ضمن بیان این که  بازرسی دوره ای حداقل هر 6ماه یکبار انجام می شود گفت : از کارگران شرکت جی تی آی پرسش و پاسخ نیز صورت گرفت.

۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید