اخبار

در ۶ ماه گذشته از سال‌جاری

۲۲هزار و ۹۰۲ نفر ساعت آموزش در مراکز درمانی بهزیستی ارائه شده است

۲۲هزار و ۹۰۲ نفر ساعت آموزش در مراکز درمانی بهزیستی ارائه شده است
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: در ۶ ماه گذشته از سال‌جاری ۲۲هزار و ۹۰۲ نفر ساعت آموزش در مراکز درمانی تحت پوشش بهزیستی ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا انصاری  اظهار کرد: ارائه آموزش‌های مهارتی در مراکز فنی و حرفه‌ای و آزاد ادامه دارد. 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه تعهد ارائه آموزش‌های فنی در آموزشگاه‌های سیار غیررسمی در ۶ ماه نخست سال‌جاری ۴۸ هزار و ۸۲۰ نفر ساعت معادل ۳۲۰ نفر دوره بوده است؛ بیان کرد: از این میزان ۴۰ هزار و ۱۷۲ نفر ساعت معادل ۲۷۰ نفر دوره آموزش در آموزشگاه‌های سیار غیر رسمی در استان زنجان ارائه شده است. 

وی با اشاره به اینکه در ۶ ماه گذشته از سال‌جاری ۱۳۷ نفر دوره معادل ۲۲ هزار و ۹۰۲ نفر ساعت آموزش در مراکز درمانی تحت پوشش بهزیستی برگزار شده است؛ بیان کرد: تعهد آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در ۶ ماه گذشته از سال‌جاری در این حوزه ۶۳ هزار و ۸۳۰ نفر ساعت؛ معادل ۴۹۱ نفر دوره بوده است. 

انصاری تعهد آموزش فنی و حرفه‌ای در سایر بخش‌ها را ۵۲۰ نفر دوره معادل ۱۰۱ هزار و ۱۸۰ نفر ساعت اعلام و اظهار کرد: در ۶ ماه گذشته از سال‌جاری یک هزار و ۲۸۹ نفر دوره معادل ۱۸۳ هزار و ۶۴۴ نفر ساعت آموزش توسط فنی و حرفه‌ای زنجان ارائه شده است. 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان جمع تعهد آموزش در بخش دولتی در استان زنجان برای ۶ ماه گذشته از سال‌جاری را معادل یک میلیون و ۷۶۳ هزار و ۸۳۰ نفر ساعت معادل ۱۲ هزار و ۵۷۴ نفر دوره اعلام و خاطر نشان کرد: در این مدت یک میلیون و ۸۸۰ هزار و ۱۴۸ نفر ساعت معادل ۱۲‌ هزار و ۲۰۷ نفر ساعت آموزش در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای ارائه شده است.

۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید