اخبار

رئیس ‌کل دادگستری استان زنجان:

اقتصاد مقاومتی باید بومی شود

اقتصاد مقاومتی باید بومی شود
رئیس ‌کل دادگستری استان زنجان گفت: و باید همه حمایت کنند تا کارگاه های تعطیل به چرخه تولید بازگردند و دستگاه قضایی استان در کلیه حوزه های قضایی نظارت و رسیدگی به این امر را با جدیت انجام خواهد داد.

 حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی صبح امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی دادگستری استان زنجان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی فرمانی است توسط مقام معظم رهبری که برای اجرای این امر همه دستگاه‌ها مکلف هستند‌.

وی تاکید کرد: دستگاه قضایی استان تمام تلاش و حمایت خود را برای رفع موانع اجرای اقتصاد مقاومتی به کار خواهد گرفت تا این فرمان رهبر انقلاب به نحو احسن و دقیق اجرا شود.

رئیس شورای قضایی استان زنجان افزود: با کمک همه مسؤولان دستگاه‌ها باید اقتصاد مقاومتی را بومی‌سازی کنیم، هرچند اقدامات خوبی در این حوزه در استان انجام نشده ولی کافی نیست و باید فعالیت‌ها را شتاب و ارتقا دهیم.

وی با اشاره به اینکه نگرانی‌هایی در استان احساس می‌شود که باید تلاش شود اقدامات موثری برای رفع این نگرانی ها انجام شود و اعتماد عمومی مردم در این زمینه تحصیل شود.

 صادقی نیارکی ارتباط مستمر با فعالان صنعت را در راستای حمایت از کارگاه‌ها را مهم برشمرد و اظهار کرد: بهترین ارتباط با صاحبان صنعت استان حضور در کارگاه‌های صنعت و مشاهده مشکلات است که با این اقدام میدانی و جهادی موجبات دلگرمی تولید کنندگان را فراهم می‌شود.

رئیس ‌کل دادگستری استان زنجان خاطر نشان کرد: باید از ظرفیت‌های بیشتری در راستای رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی در محاکم استان ایجاد کنیم که در این راستا شعبه ویژه رسیدگی به این موضوعات اقتصادی در اولین فرصت فعال خواهد شد.

وی افزود: نباید کارگاه‌های تولیدی و صنعت بنا به دلایلی تعطیل شود و باید همه حمایت کنند تا کارگاه‌های تعطیل به چرخه تولید بازگردند و دستگاه قضایی استان در همه حوزه‌های قضایی نظارت و رسیدگی به این امر را با جدیت انجام خواهد داد.

صادقی نیارکی با اشاره به اینکه اعلام ورشکستگی زیان و ضربه به نظام است، که در این راستا راه برون رفت از مشکلات کارگاه‌ها جلوگیری از اعلام ورشکستگی شهرک‌های صنعتی حمایت همه جانبه از آنهاست که دستگاه قضایی استان آمادگی کامل را در این زمینه دارد.

وی در پایان از برگزاری منظم جلسات با زمان‌بندی و ارائه موضوع خبر داد و افزود: جلسات آتی به صورت تخصصی و مصداق برگزار خواهد شد تا به نتایج خوب و موثری برسیم.

گفتنی است، در ابتدای این جلسه دبیر شورای اقتصاد مقاومتی و اعضای شورا به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در خصوص موضوع جلسه پرداختند.

۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید