اخبار

توسعه کیفی کاریابیها در گرو اعتمادسازی

توسعه کیفی کاریابیها  در گرو اعتمادسازی
مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان زنجان مهمترین بحث در زمینه توسعه کیفی کاریابیها را اعتماد سازی بین کاریابی، کارجو و کارفرما عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در دومین جلسه هیات استانی موضوع ماده 9 آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه ی کاریابی و مشاوره شغلی بدون مجوز در سال 97 با بیان این که اعتماد سازی بین کاریابی، کارجو و کارفرما درزنجان هنوز بوجود نیامده است افزود: افراد باید با میل و رغبت به کاریابی ها مراجعه نمایند.

وی دلیل عدم فعالیت کاریابیها را ، ورود نکردن آنها به بحث بازاریابی و مراجعه حضوری و فعال به واحدهای تولیدی فعلی و یا در حال بهره برداری دانست.

یوسفی اظهار داشت:  کاریابیها با استفاده از روش های نوین  و جذاب جهت ارائه خدمات بهتر و موثرتر  به کارجو و کارفرما می توانند باعث تحول در روند کار در کاریابیها شوند.

وی در نهایت تنها راه نجات کاریابی ها از وضعیت فعلی را پوست اندازی کاریابیها از شکل سنتی امروزی و همچنین ایجاد رغبت و اعتماد دانست که در این خصوص در فعالیت کاریابیها باید تحول جدی صورت پذیرد تا نتایج مثبتی حاصل گردد.

اشرفی نماینده دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان:

نیز در این جلسه اظهار داشت:  علت عدم فعالیت و عملکرد ضعیف کاریابیها باید ریشه یابی گردد.

ژاله آرا رئیس انجمن صنفی کاریابیهای استان گزارشی از برگزاری جلسه با افراد متقاضی کاریابی ارائه نمود و گفت: متقاضیان تمایلی به همکاری مشارکتی با کاریابیهای فعلی ندارند.

 

۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید